• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Labrador - Bůh války a strategie

DeletedUser

Guest
Magie
-------

Božská Pomoc
Labrador ti posílá božskou pomoc.
- určené město dostane 10 boj. s mečem CENA : 100

Zoceleni
Labrador dal vašim válečníkům odvahu , už se nebojí ničeho ,jen toho že jejich město padne.
- během 3 hod budou vaši válečníci o 50 % silnější CENA : 350

Sympatie
Labrador uklidní vesničany.
- Každé vesnici přibide 15% nálady CENA : 50

Lstivost
Labrador přičaruje k tvým hradbám bodce a pasti.
- na 3 hod budou tvoje hradby o 30% silnější CENA : 250


Jednotky
-------------

Labradoří Válečník
- Psi kteří byli bohem Labradorem obdařeni inteligencí a chápáním.
______________________________________________________________2013-02-01 13.53.02.jpg 2013-02-03 18.41.48.jpg

Bodná zbraň - 400 Obrana proti sečným zbraním - 400
Rychlost 40 Obrana proti bodným zbraním - 600
Kořist 350 Obrana proti střelným zbraním - 200

------------------------------------------------------------------------

Dřevo - 2500
Kámen - 1500
Stříbrné mince - 2000
Přízeň - 150
Populace - 25
Čas - 1.5 hod


Vyžaduje Chrám na úrovni 12

_______________________________________________________________

Oggýnský Ogr
- Napůl kočka a napůl ogr , patří k Labradorskému vojsku.
_______________________________________________________________2013-02-01 14.04.06.jpg

Sečná zbraň - 660 Obrana proti sečným zbraním - 880
Rychlost 10 Obrana proti bodným zbraním - 800
Kořist 500 Obrana proti bodným zbraním - 650

------------------------------------------------------------------------

Dřevo - 3500
Kámen - 2500
Stříbrné mince - 5000
Přízeň - 250
Populace - 35
Čas - 3 hod
Vyžaduje Chrám na úrovni 16
________________________________________________________________

Bůh Labrador
plocha upír.jpg 2013-02-03 19.15.26.jpg

Labrador je jeden z mála bohů který pomáhal lidem a to doslova.Bránil je když je bohové napadali.Jak se říká Pes je nejlepší přítel člověka.

Jak je asi vidět boha sem si vymyslel úplně sám. ty obrázky jak by mohli vypadat jednotky atd.. jsou jen náčrtky...ninanek prihlizejte na to ze mi je 13 :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zatím nejlepší příspěvek zde! Pro toto budu hlasovat.
 

DeletedUser231

Guest
Tak to chválím!!!

Vlastní tvořivost a originalita, to se oceňuje!

PS: Ta fotka Boha Labradora dole je luxusní ;) :D
 

DeletedUser

Guest
Děkuju :)

Přidám další obrazky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4388

Guest
Pochvala, takto sme si to pri zadávaní súťaže predstavovali :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Ty kouzla úplná blbost,naprosto neproveditelné technicky,ale zase by mě mohl dát nepřítel u mě ve městě dát dělat vojsko,jede na tebe 150 útoků a ty je jedním kouzlem zrušíš?Hm chci vidět ty rozmlácené monitory,za provedení dávám za 3.
 

DeletedUser

Guest
OK obrázky a mýtické pekné ale jurašek má pravdu.Ľudia,niektorí tu dávate teké mocné kúzla že je to proste absurdné...Ako môže mať hráč prístup na iné mesto , ktoré patrí inému hráčovi??
 

DeletedUser

Guest
to je myšleno že budes mit na 2 hod vyspehovane mesto ze jen uvidis co ma (facepalm)
 

DeletedUser

Guest
Mě se to moc líbí náhodou tenhle bůh by mi zachránil několikrát život dávám 5 hvězdiček
 

DeletedUser8885

Guest
Ahoj, určitě originální pojetí ... kouzla se mi moc nelíbí, obrázek super.
Mám však velkou připomínku k tomu, že se v průběhu soutěže může nastavení nového Boha měnit - viz diskuse o kouzlech a následná změna.
Myslím, že to není správně. Jednou si nového Boha nastavil, tak jak si ho nastavil a měnit by se neměl. K tomu by se ovšem měl vyjádřit hlavně zadavatel soutěže.
To je jako kdybys soutěžil ve skoku do výšku a byl tam nějaký minimální limit - měl si 2 špatné pokusy a na třetí by ti limit snížili, tak abys ho skočil ;)
 

DeletedUser

Guest
- na 2 hod budete mít přístup na nepřátelské město CENA : 150? To by se moc lidem asi nelíbilo...
 
Nahoru