• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Labrador - Bůh války a strategie

DeletedUser

Guest
Saimmy - to kouzlo odhaleni je mysleno ze je vyspehovany. On nemuze ovladat cizi mesto. To by pak bylo opravdu trapné.
 

DeletedUser

Guest
Tak v tom případě můžeme zrušit jeskyni ne?Je to absolutní blbost,budu mít v jeskyni 2 mega stříbra a jedno kouzlo mě vyšpehuje hurá výbornej nápad:D
 

DeletedUser

Guest
Kdyz tam budes mit hodne stribra tak se spehovani nepodari, je to jako kdyby spehoval s 1000 stribrnaku
 

DeletedUser

Guest
no prostě by to kouzlo nemohlo fungovat,nic víc,jak jsem psal museli by zrušit jeskyni,to máš jak stím kouzlem na zrušení útoků,myslím že by to bylo výborné vždy jak nebudu mít v práci čas,dám si to na města a 5 hodin vegetím,anebo počkám až na mě pojede 50 útoků a zruším je,prostě paráda,sory kámo tohle je taky úplná blbost myslím že někteří hráči co rádi útočí by tě za tohle ukamenovali,ty kouzla nemáš promyšlené,jediné co ti chválím je tvá tvořivost a obrázky ty se mě líbí.
 

DeletedUser

Guest
Strach
Labrador podporuje tvoji armádu hněvem a udatnosti.
- Nepřátelské jednotky budou slabsi o 10% na prave nasledujici boj CENA : 300 favor.png

Tohle kouzlo už je od héry přízeň 140 jak zde psal jeden hráč,nevím jak by bylo technicky možné ty útoky oddálit třeba jen o hodinu nevím zda by to naši soudruzi z Německa zvládli,naprogramovat,když servr nestíhá na žádném světě víc jak 200 útoků,přece záleží na tobě ,no to kouzlo na Obranu je myslím něco podobného v dárkách grepu,tam je ale myslím 10%,vím že je těžké něco originálního vymyslet,mě osobně se zde líbí kouzla na urychlení staveb a možnosti nabrání více šurek,určitě by se mě zamlouvala nějaká jednotka která ničí všechny budovy,něco podpobného jako je to na světě hrdinů s katíky.
 

DeletedUser

Guest
Už by si to podľa mňa nemal upravovať a meniť kúzla po každom negatívnom názore ktorý tu odznel...Je to nefér voči ostatným.
 

DeletedUser

Guest
nie nepochopil si ma :D ja vravím aby si tie kúzla už vôbec nemenil,lebo je to nefér voči ostatným....
 
Nahoru