• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ladóni posílení

Proč se do hry nepřidá kouzlo na ladony, stejně jako na všechny ostatní letky? V tuto chvíli mi nepřijdou tak hrozně silní jako bývali a přijde mi velká skoda nemít pro ně stejné kouzla jako pro ostatní letky. Určitě se to musí nějak vybalancovat vzhledem k nákladům na postavení, ale myslím si, ze by si to též zasloužili. Dost to ubírá motivaci je vůbec stavět a využívat
 
Abych to rozvedl...
" V tuto chvíli mi nepřijdou tak hrozně silní jako bývali " - jsou uplne stejne silni jako byvali :)
" přijde mi velká skoda nemít pro ně stejné kouzla jako pro ostatní letky " mnezas prijde skoda mit tak silne kouzla na letky protoze pak straci vzacnost
" Dost to ubírá motivaci je vůbec stavět a využívat " aspon je pouzivaji jen ti co si to odpracuji
 
Jestli myslíš 'kouzlo' jako posílení, co ti do města přidá Ladony, tak bych byl pro, aby se přidalo, když už jsou i ostatní letky. Dle mého názoru by ale posílení na letky mělo být v eventech těžší získat a celkově by jich mělo být možné za event získat méně, v dnešní době jsou eventy velmi často a každý si tak bez většího úsilí nahrabe plno letek.
 
Nevim no, je to moje zbozne prani aby Ladoni zustali jeste chvili vzacni a nemohl si je koupit kazdy trotl... stejne jako byli gryfove kdysi dlouho bez eventovych kouzel
 
Nahoru