• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

lidé a silnice

DeletedUser

Guest
Co kdyby se po městě pohybovali lidé?Taky bych chtěl aby se daly stavět silnice.
Co vy na to?
 

DeletedUser

Guest
Myslel jsem,aby tam opravdu chodili a silnice jsem myslel dlážděné a taky nějaký dekorace.
 

DeletedUser10159

Guest
promin ale Forge of empires není jstejní jako Grepolis
 

DeletedUser10231

Guest
Mimo to už je hra i tak graficky přeplácaná ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9897

Guest
Neřekl bych, že je hra graficky přeplácaná. Ano, nový vzhled možná vytváří dojem přeplácanosti, ale mě osobně to nepřijde. Tento návrh není špatný, je jen nedomyšlený. Ano, nějací obyvatelé se tam pohybují, ale se zavedením nového rozhraní by se to dalo rozšířit o spoustu detailů.
Mě třeba napadlo, jak jsou na volném moři pod městem ty rybářské čluny, mohli by se pohybovat, stačilo by naplánovat 2-3 trasy, po kterých by jezdili pár desítek minut, pak zpátky do přístavu apod. Také přidat na statek nějaká zvířata, obyvatele jak chodí na trh anebo do lázní, prostě jak obdivují speciální budovy, vojáky u městských bran.
To vše by hře dodalo na zajímavosti, né že by už teď nebyla zajímavá, ale jak říkám, nové rozhraní přináší nové možnosti.
 

DeletedUser7382

Guest
Přesně jak píše scoot. Do toho velkého přehledu města by se dalo přidat aspoň pár věcí.
 
Nahoru