• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

LOBO galery

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4068
  • Vytvořeno

DeletedUser4068

Guest
Tak nevím jestli i tohle sem zapadá, ale zkusit to můžu:D S grafikou nepracuji, pouze kreslím tužkou, perem a nebo jako v tomto případě postačí myš a program malování ve Windows.

moje-tvorba-1181645652.jpg

moje-tvorba-1181645667.jpg

Kvalita je bohužel horší neboť jde o .jpg formát a ten je ničemnej.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak ty jsi dobrý borec, kreslit tužkou nebo perem se dá celkem v poho, ale v malování jsem to nejednou zkoušel a zas takové nervy nemám, obdivuji ty kteří něco takového nakreslí myší :-O
 

DeletedUser4068

Guest
Ono to taky nejde s každou myší:D teď už se nechytám s tou co mám nyní a navíc monitor 22 palců ve vysokém rozlišení taky dělá své. Mám ještě několik obrázků, které vznikly ve stejném období jako tyto dva, Možná časem postnu. možná zkusím něco ještě zkusit s tématikou Grepolis či řeckých bájí.
Chce se to nebát, kreslit, kreslit a zase kreslit.
 

DeletedUser

Guest
Velmi dobry :) Nikdy jsi nepremuslel nad karierou art designera pro RPG knizky ? :)
 

DeletedUser4068

Guest
Až někdo nějakou napíšete dejte vědět, klidně vám nějakou ilustraci vyvedu.:D Myslím to vážně:)
 

DeletedUser4068

Guest
moje-tvorba-1181645622.jpg
moje-tvorba-1181645630.jpg


Nejprve byla jedna a pak jsem přidal dvojče aby nebyla tak sama:p
 

DeletedUser

Guest
Sice ne RPG, ale fantasy knížku píšu. :) Kdyby sis to, co je zatím hotové, přečetl a pak případně k tematu něco spáchal, tak bych ti líbal nohy. :)
Odkaz mám u sebe v threadu, ale ať nemusíš hledat -> http://www.posledniseveran.4fan.cz/
 

DeletedUser4068

Guest
Sice ne RPG, ale fantasy knížku píšu. :) Kdyby sis to, co je zatím hotové, přečetl a pak případně k tematu něco spáchal, tak bych ti líbal nohy. :)
Odkaz mám u sebe v threadu, ale ať nemusíš hledat -> http://www.posledniseveran.4fan.cz/


Mrknu na to, přečtu, zhodnotím a určitě něco vytvořím, jen to nebude hned, páč jsem člověk zaměstnaný s dalšími povinostmi okolo, ale určitě pro tebe něco spáchám. Kdyžtak zalovím ve starších kresbách.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4068

Guest
Nedokončené

2474_1152462238.jpg

2474_1140455544.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4068

Guest
2474_6.5972265947432E+17.jpg

zde se jedná o "plagiát" měl jsem předlohu " modelky"
2474_4.3981510708199E+17.jpg

a zde plagiát dostal křídla a kosu
moje-tvorba-2-1281638118.jpg

moje-tvorba-2-8.21298134037E+17.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hezky, to bych neudělal ani propiskou, natož ještě v malování.:D:D
 

DeletedUser

Guest
jj, ty obrázky jsou fakt super. Ty by ses tím mohl živit!
 
Nahoru