• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

LOBO galery

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4068
  • Vytvořeno

DeletedUser4068

Guest
moje-tvorba-1289898966.jpg


Taktéž starý projekt. Tvorba moc času nezabrala. V současné době mám rozpracovano několik kreseb v malování, přičemž o jednom si troufám tvrdit, že jsem předčil sám sebe. Ani jsem nečekal že to svedu. Pár dní to ještě zabere a dost možná si to nechám do nějaké soutěže, pokud to bude v rámci zadání. Jen uvededu, že je to samo sebou na motivy Grepolisu.
 

DeletedUser4068

Guest
Si piš, že bych dělal pro Marvel, ale to bych musel bejt jiná třída. Tak vykreslenej nejsem. Kort když má člověk dělat různý pohledy na figury atd. Ale díky za upozornění:DD Xkrát už jsem i jako malej kluk kreslik komiksy, ale teď už jsem perfekcionalista a nebyl bych s tím nikdy spokojenej. Navíc nejsem dobrej scénárista:D
 

DeletedUser4068

Guest
Teď jsem si tak vzpoměl, že mám plno gifů, které jsem dělal do hry, kterou programoval kámoš v Gammarkeru. Hra existuje a je to obyčejná střílečka. Kdyby někdo věděl jak gify postnout dejte vědět. K obrázkům samotným:
První je z nedodělané střílečky, která měla být o dost lepší. Druhý obrázek je příprava na animaci toho jak by probýhalo vylepšování rakety. Třetí obrázek je z mlátičky, která nakonec krachla na tom, že jsme nedokázali zmáknout ( resp. kámoš ) umělou inteligenci, aby se protivníci nechovali jako ovce a hra šlapala. Čtvrtý je z úvodní obrazovky již zmíněné mlátičky a zachycuje výběr charakterů - vlevo před volbou - vpravo po výběru. Demo existuje.
Fakt mě ale vadí jak to jpg formát rozpíjí. Normálně jsou obrázky ostré a barvy sedí jak mají.
moje-tvorba-1290256762.jpg

moje-tvorba-8.32381255943E+17.jpg

moje-tvorba-5.54920837296E+17.jpg

moje-tvorba-1290257266.jpg
 

DeletedUser4068

Guest
Ted ti nerozumim...jak onlienovka? Onlineovka to neni. Je to klasicka napodobenina automatovky, mam ji nekde na disku nebo flashce. Jinak myslim ze by jeste mela bejt na strankach Gamemarkeru kam ji kamos daval.
Jinak je mozny ze hra s tim nazvem co jsme pouzili na prvnim obrazku ve skutecnosti jiz existuje, jen jsme se trefili do stejneho nazvu. Ja pouzil co me napadlo jako prvni.
 

DeletedUser4068

Guest
l.royo---apocalypse-1290802506.jpg


Tak jsem si řekl, že si vytvořím tapetu na plochu svého monitoru. Zvolil jsem ilustraci oblíbeného autora Luise Roya. Nejprve jsem jeho kresbu překreslil na papír a posléze totéž zrealizoval ve Windows malování. Některé detaily jsem si poupravil k obrazu svému. Výsledek je myslím poměrně slušný. Práce zabrala cca 20-24 h. Pokud by někoho zajímal průběh vzniku, zde je odkaz: http://galerie.albumfotek.cz/32808/?p=1
 
Nahoru