• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Májová soutěž - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči a hráčky,

zde můžete debatovat ohledně nové soutěže kterou jsme právě vyhlásili.

Zúčastníte se? Líbí se Vám taková soutěž nebo by jste raději něco poupravili? Povězte nám to. Těšíme se na Vaše názory!
 

DeletedUser9818

Guest
No me na tech soutezich trochu vadi, ze velmi casto to je o tom napsat nejaky pribeh, ale na druhou stranu chapu, ze je tezke nachazet stale nove namety
 

DeletedUser

Guest
tentokrát je to báseň, jinak napsat příběh, často uvádíme jakýkoli literární sloh, není nutné použít vyprávění, možno též úvahu a jiné slohy :)
 

DeletedUser

Guest
Můžeš být více specifičtější jak by sis to představoval ? Náměty máme, ale faktem je , že u ostatních hráčů mají největší účast tyto pisálkovské soutěže.
 

DeletedUser

Guest
No co se týče mé osoby, já umím jen psát, graficky jsem absolutně nemožný :D.
 

DeletedUser9818

Guest
no tak ja mam radeji ty graficke souteze nebo vymysleni noveho boha se mi libilo a taky se mi libi hry typu uhodni obrazek atd., ale to je jen muj pozadavek ostatnim to nemusi vyhovovat:)
 

DeletedUser

Guest
Básně psát fakt neumím bohužel :(
Ale takové příběhy, trošku grafika, to bych zvládnul :)
 

DeletedUser

Guest
zdravím, máte ještě tři dny na básničku, nebojte se toho, vždyť se dá použít tolik slov o lásce, co pohladí, svádí, o jaru, co všude kvete :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru