• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Mínotauros - polikok14

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9364
  • Vytvořeno

DeletedUser9364

Guest
Mínotauros

Je to bůh různých vichrů a všech bludišť na celém světě. Je ochránce všech řeckých mytických jednotek.Je synem vládce bohů Dia a jeho ženy Héry.

Jeho magie:

Mínotaurosův hněv:
(Vojska, která právě útočí na tvé město zabloudí v bludišti, které pro ně připravil Mínotauros.)
Vojska,která na tebe útočí budou z 1/6 předána tobě (Hodí se společně s Athénou)-450 přízně

Kulturní převrat:
(Mínotauros pomůže tvým vědcům tak, že jim dá nové nápady pro stavbu nových měst.)
Dostaneš 1 kulturní bod -500 přízně

Podivný vítr:
(Mínotauros vyvolá ve zvoleném městě podivný vítr,který ti donese z neznámých končin různé suroviny a jednotky)
Dostaneš 4 katapulty a 8 jezdců.K tomu ještě dostaneš 1 000 surovin od každého- 200 přízně

Expanzionista:
(Mínotauros pomůže při stavbě nového města)
Město,které zakládáš, se založí o 60% rychleji -
490 přízně

Jednotky:


Větrný bojovník
Charakteristika:Větrný bojovník používá k boji vítr, který je ostrý jako železné kopí.Sám větrný bojovník je z větru.Jeho sílu mu dal bůh Mínotauros.
Potřeba: Chrám 11
Dřevo: 500
Kámen: 400
Stříbro: 1200
Přízeň: 150
Obyvatelé:20
Bodná zbraň: 980

Obrana proti bodným zbraním: 450
Obrana proti sečným zbraním: 300
Obrana proti střeleckým zbraním: 90
Unese: 1100surovin
Rychlost: 15

Strážce z Olympu:
Charakteristika:
Je jeden nejobávanějších strážců boha Mínotaurose a celého Olympu.Brnění je z nebeského železa,které je téměř nezničitelné(Proto je za něj tolik stříbra)Jeho rychlost mu dal Mínotauros-ukázal mu jak má přes bludiště projít
Potřeba: Chrám 18
Dřevo: 1100
Kámen: 630
Stříbro: 10 000
Přízeň: 300
Obyvatelé:60
Sečná zbraň : 450

Obrana proti bodným zbraním: 1635
Obrana proti sečným zbraním: 1350
Obrana proti střeleckým zbraním: 1250
Unese: 7 000 surovin
Rychlost: 95

Ps: Neumím moc pracovat s grafikou na počítači.Ale boha si představuju jak v stojí v noci na skále, za ním je bludiště a drží v ruce měch s větry.Má rohy a ocas.(Najdete v google obrázcích)Ještě dodám,že je to můj výtvor a bůh to v řecké mytologii není
:grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Promiň, ale podle mě strašně přehnaná kouzla. Podivný vítr je ale fajn. Líbí se mi obě jednotky, ale chtělo by to trochu snížit náklady:)
 

DeletedUser9364

Guest
Prosím:Okomentoval by mně to ještě někdo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak vezmu to stručně.. božské síly jsou originální, nicméně si troufnu říci že nesmyslné.. 1KB za 50 přízně? zadarmo..
možnost ukrást soupeři armádu za 250? wau ruším kasárna:) 1000 surovin od každého a nějaké to vojsko za stovku? poslyš nejsi trošku štědrý.. snaha se cení, nemám námitky, ale....
 

DeletedUser9364

Guest
No je to asi moc:(
Měl jsem to dát na tak 40% procent army k tobě a asi 300 přízně za KB.Ale byl jsem na horách a neměl jsem čas to nějak upravovat:(
A já je ještě včera snižoval.Než jsem jel na hory měl jsem za podivný vítr 200 přízně.Ale byly zde námitka ,která poukazovala na to že je to předražené
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
předražené se zdály být mýtické jednotky nikoliv kouzla.. a na mýtické jsem se ani nedíval.. stačí mi kouzla..
 

DeletedUser

Guest
hele supr,sice ty armady prevzit,noo,si ne,ale KB za prizen ale aspon 500 by bylo dobry,jinak pokud poupraviš ceny,tak dobrý
 
Nahoru