• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Mýtické jednotky

DeletedUser5002

Guest
Žádná cena by mě nedoradila od stavby těch nejlepších z nejlepších, jediné co mě dokáže zastavit, je nedostatek přízně bohů :D
 
Zdražit a zlepšit jednotky.. Aby se dělali dlouho (byly nákladné na přízeň a suroviny) ale když už budou, tak aby udělali paseku (lepší útok u útočných mýt. jed. a lepší obrany u obraných mýt. jed.)..

Toto velmi rychle a přesně vystihuje podstatu změn u mýtických jednotek.
Prostě to musí být elita a ta také něco stojí. A to ne jen na počet míst ve statku a surek, ale i přízně. Když se rozhodnu, že ty jednotky chci pro jejich mimořádné vlastnosti, tak přece nemůžou stát jen o trošku víc než běžná jednotka.
 

DeletedUser

Guest
Nejde než souhlasit,jsou to zlatíčka,když je člověk chová:))))
 

DeletedUser9897

Guest
tady mě někdo špatně pochopil,jak už jsem psal: vyslat létajicí jednotky proti útoku,ale měl jsem namysli,že ty jednotky maximálně "vyzobou" vojáky ze člunů,ale žádnou loď nepoškodí ;)

jinak s vaším návrhem plně souhlasím,kdo by si nepřiplatil za elitu :)
 

DeletedUser

Guest
Zde jde o to, že některé jednotky jsou dobré a jiné na nic.

Héra-zde raději použiju za přízeň plus produkci na suroviny,v případě potřeby na stesk a to i přesto , že má héra jedny z nejlepších jednotek a to jak medůzu tak i harpii.
Zeus- zde se vyplatí přízeň dávat na mantikory, příznivý vítr a diúv hněv.
Athena-zde se vyplácí přízeň dávat do pegasů, moudré sovy a hrdninské síly
Poseidon-nejhorší bůh, jeho přízeň se dá využít pouze na ničení nepřátelských lodí, z nouze na hydry.

Rebalancem by tudíž měli projít některá kouzla a některé mýtické jednotky
 

DeletedUser

Guest
Jasně všechny vylepšení jsou dobré :) Hlavně by se měli vylepšit ty létající potvory :D a mohli by se zrychlit Hydry s výšší rychlosti by byli dokonalé :D možná ještě snížit spotřebu obyvatelstva při výrobě :eek:)
 

DeletedUser

Guest
No každopádně by měli s potvorami něco udělat protože je nepoužívám vůbec. Ani VB. A nezačnu s tím dokud budou mít ty pitomá omezení. Lépe se mi hraje s klasikou kde se nemusím starat např. kam jdou a kam nejdou poslat na podporu. Jejich poloviční ne-použitelnost mě štve.
 

DeletedUser

Guest
Já z těch potvor používal jen mantíky na útok a pegasy do obrany a to hlavně z důvodu rychlosti přesunu.
 

DeletedUser

Guest
Jo, letadla snad. Jedině ty mají výhodu kterou nejde nahradit klasikou. Ale prostě dokud bude potvora horší než klasika, tak je u mě mana dobrá jen na kouzla. Já počítám jedinou cenu. A to počet jednotek. Všechno ostatní produkuji a tak toho mám tolik kolik potřebuji. To je na aktivitě. Třeba taková hydra. Miloval bych ji ale. Sežere 50 lidí a útok má 1000. 5 ohňů - 50 lidí, útok 1000 a jsou rychlejší. No, jen blázen by stavěl hydry. A tak je to se všemi. Vždyť jsou to jednoduché počty.
 

DeletedUser5002

Guest
No ale gryfové jsou jen na Achilovy a pokud se to nezmění a beru v potaz, že je tu jen jeden skomírající svět hrdinů, tak mi to u gryfů přijde nezajímavé a zvýšení rychlosti .... no každý by to u nich asi bral, ale je mi to buřt :)
 

DeletedUser6722

Guest
Hádes se moc nepovedl, ostatní mytické jednotky jsou použitelné,j en bych Artemis dala na všechny světy, ta se dost povedla, u zeuse bych ubrala na požadavku na přízeň, dělá se dlouho, přitom je skvělý, ale málo díky tomu využitý. nejde o její hodnoty,ale používáni ve hře - požadavek při stavbě na přízeň dost snižuje její používáni ve hře, což je škoda.
 

DeletedUser9897

Guest
Jak už jsem psal v DevBlogu,snížení vlastností pegasů a následné zdražení se mi vůbec nelíbí,vyhovovali mi takový,jaký jsou teď,klidně ať je zdraží,ale ať jejich vlastnosti nechají být.
Druhá věc je hydra,jedna hydra v obraně se vyrovná bez mála 10 birémám za téměř poloviční počet obyvatel,bojím se,aby nezačali vznikat města založená pouze na hydry,ano,je to sice jediná vodní mýtická potvora,ale bohatě by stačilo její vlastnosti zvýšit o 200 max. 250.
Mantikóra se jim podle mě velmi povedla,mírné zvýšení útoku a velké snížení přízně zní udělá velmi oblíbenou jednotku.
Mínotaurus vypadá velmi dobře a stou přízní,pouhých 180 se mi velmi líbí.
Medúza vypadá slibně a navíc symbolická cena přízně 110.
No a Erínie se svým útokem 1700,no nevim zdá se mi to trochu moc .. raději bych ubral na nějakých 1400
 

DeletedUser8283

Guest
Souhlasim s pegasama, nechapu proc zrovna do nich se vrtá .
Zbytek uprav docela zajimave a povzbuzujici je snizena prizen u vetsiny jednotek .
 
Nahoru