1. Vážení hráči! Dne 12.6.2019 nový svět - Herolus otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Dominance Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 24. července proběhne aktualizace hry na verzi 2.193. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Malé "Intro" do světa

Téma v sekci 'Bloggerský koutek světa Ný - archiv' založené uživatelem PiwusForum, 2. lis 2012.

1. PiwusForum

PiwusForum

Registrace:
    10. srp 2012
    Zdravím všechny milé čtenáře...

Tak jak jste si již všimli,post Bloggera jsem přijal i pro tento svět,během té doby jsem se pokoušel vymyslet,o čem psát,nápad byl dobrý avšak spolupráce s mistními hráči špatný a tak jsem se rozhodl,že jednoduše prozatím uvedu ty nejlepší aliance,jejich spojence a nepřátelé.Alespoň se více seznámíme se světem,prozatím není o čem psát,jelikož se všichni snaží jen o jedno-vytvořit pevné jádro aliance a zbavit se "orandžových" teček na mapě.
    Upozornění: Píši jen to,co vím jistě,nic víc,proto zde nemusím vypsat vše o daných aliancích,nejsem wikipedie,abych vše věděl :)

Nyní k samotným aliancím ​

1,Elite Pirates

Jak jsem si všiml,tato aliance je tvořena převážně hráčů ze světa Kappa a to z aliancí Piráti z Grepolisu a Blue Expendable-stane se tato kombinace hrozbou pro celí svět ?...

Spojenci :

Ztracená Legie

Nepřátelé :
    Argejské království

2,Argejské království

Tato aliance také není plná začátečníků,je to parta která se rozhodla po prohře na Kappě neudělat ty samé chyby,jako udělala právě na Kappě !

Spojenci :

Rytíři černé vlajky

Nepřátelé :
    Legion of the Dead
    Elite Pirates

3,Ztracená Legie

Co se týče členů této ali,neliší se o moc těm informacím,co jsem psal v předchozích popisech aliancí.Ztracená Legie nabírá hráče pouze na doporučení ,je to prostě sehraná parta která se zná.

Spojenci :

Elite Pirates

Nepřátelé :
    ?

4,Rytíři černé vlajky

Tak zrovna o této ali,nevím absolutní nic a nikoho tam neznám,podle mého názoru je to tak 50 na 50,někteří začali,někteři naopak.

Spojenci :

Argejské království

Nepřátelé :
    Žádné (dle profilu aliance)

4,Legion od the Dead

Vím,že má schopné vedení,co má za členy,je pro mne ve hvězdách,ale nejsou to začátečníci !

Spojenci :

Nedávno zrušené s ali xXUndeadXx díky rozpuštění této ali,takže asi žádné.

Nepřátelé :
    Argejské království

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To by bylo asi pro tento článek vše,doufám že se vám alespoň minimálně líbil a v případě dotazu neváhejte se zeptat !Děkuji za pozornost.
    Piwus...

Naposledy upraveno: 4. lis 2012
    Thasoss za toto poděkoval/a.
  2. Khán

Khán Guest

Zajímavý článek,ale hlídej si pravopis.

3. Thasoss

Thasoss

Registrace:
    4. úno 2012
    Pěkný článek, jen aby se na tebe nezlobili členové některých aliancí... i když dřív či později diplomacie tak tajná není a každý ví, kdo s kým to táhne.

4. PiwusForum

PiwusForum

Registrace:
    10. srp 2012
    Tak ať se zlobí,já jsem Blogger,já o tomto píši,moje věc to není.Když si někdo chce udržet v tajnosti spojenectví,tak se o to má starat.VŽDY se najde někdo,kdo to prokence.

Naposledy upraveno: 4. lis 2012
  5. Regolitus

Regolitus Guest

Stejně je tento soupis zavádějící a platil už v den napsání sotva z poloviny. :) (i když autor píše, že to "ví jistě")
    Takže bych to ani tak neřešil, co je tajné a co není.

6. Jonik

Jonik

Registrace:
    23. úno 2010
    Regolite, jak už napsal Piwus - informací se mu moc nedostává - pokud tedy chceš, není nic lepšího, než mu napsat zprávu a něco mu poradit. On to jistě rád zahrne do svého dalšího článku.)

7. Regolitus

Regolitus Guest

V pohodě, já jen konstatoval a konfrontoval to, co píše červeným písmem. :)

8. adam464646

adam464646 Guest

Tak ono je jedno co tady píše o spojkách a nepřátelích :) stejně to všichni vědí :)
    a alespoŃ se na foru něco děje :)