• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Maximus Decimuss .Dušičkové téma.

  • Zakladatel vlákna Maximus Decimuss
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Vrány... ty nestvůry jež jsou oděny do černého vlákna, jsou jako supi.. Povím vám příběh takový, kterému můžete a nemusíte věřit. Já s kamarádem Jackem Fordim jsme se procházeli v hlubokém lese , na okraji Alp.Bavili jsme se o rodině, jak jdou kšefty a tak. Šli jsem když tu Jack zvolal že daleko před náma je nějaké stavení.Měl jsem sebou mapu, ale na ní žádný barák nebyl! Chvíli jsme se s Jackem dohadovali,jestli máme jít tam nebo jít zpátky do auta a ohlásit to.Nakonec Jack povídá:Johne,ty babo jedna pojď se mnou nebo seš opravdu baba? Samozřejmě že sem s ním šel. A brzo sem toho litoval....

Došli jsme k tomu stavení, a náhle z té zříceniny vzlétli vrány.Podivili jsme se, protože na tom místě se vrány nikdy nevyskytovali.Vešli jsme dovnitř, slunce už se koupalo zlaté v zelené džungli lesa.Cesta k autu byla dlouhá, a tak jsme se rozhodli tu přespat. Jack chtěl jít nahoru, ale já sem řekl že zítra je taky den a my jsme utahaní.Nakonec souhlasil a šli jsme spát......

O chvíli později jsem se vzbudil . Kouknul jsem na hodinky a byla půlnoc. Náhle slyším jak nahoře přesně nad náma něco vrže. Vzbudil jsem Jacka a náhle , hezky pomalu narůstá na zvuku jemné, líbezné hvízdání.Zmocnila se mě hrůza.Zachumlal sem se do spacáku a zacpal jsem si uši.Jack mi řekl,že půjde nahoru.Prosil jsem ho zkuhral a vřískal aby nechodil.....

Šel pomalým krokem, a už byl na prvním schodě.Za chvíli byl vysoko tak, aby mohl vidět nahoru do patra. Začal stoupat rychleji vrzání a škrábot se zvyšovali a potom......... ticho............hluboké ticho. Něco spadlo na zem.Potom se to SAMO zase zvedlo.Slyším kroky jak někdo sestupuje dolů. Když vidím světle zelené tepláky, které nosí jen můj přítel,zaradoval jsem se. Jacku Jacku!Jack sešel dolů...... ale se sekerou v hlavě!!!!!!Uskočil jsem ze spacího pytle ke dveřím čekajíc co Jack bude dělat. Došel k mému spacímu pytli, vytáhnuv sekeru z hlavy ťal tam,kde jsem měl před chvílí hlavu.Potom se skácel a nejevil žádný pohyb.Šel jsem opatrně k němu a sáhl mu do boční kapsy u kalhot.Byl tam revolver.Nabitý.Vzal jsem ho a pomalu jsem se vydal nahoru,plný zloby a vzteku jsem se vydal pomstít svého přítele.Už vidím do patra.Velká chodba plná tmy.Ocitl jsem se nahoře a náhle,to hvízdání!! Hrůza mi poroučela abych utíkal ale ono to nešlo! Ve tmě se objevila silueta mladé ženy.Jak se přibližovala, takjsem pomalu rozeznával tvář.Byla zkažená rozřezaná a nechutná.Žena stála už u mne, lesklo se v té temné jámě zla ostří zbraně.Ruka byla za hlavou ale tu hvizd ustal.Chopil jsem se revolveru a našil to té bestii do hlavy. Skácela se.Okamžitě poháněn zvědavostí jsem šel do dveří na konci chodby.Nic tam nebylo, jenom kniha.Četl jsem a přečetl jsem tohle:Já, Sebastiana Ulrich píšu to co ještě napsat můžu.V našem domě se jednoho dne stala vražda , má sestrabyla nabodena na kůl v její ložnici.O měsíc později jsem zůstala jenom já, z 12 sester.V domě jsem zůstala už jenom já,služebnictvo se rozprchlo.Teď když píšu slyším to škrábání na dveře.Každý večer.Ale dnes to bude naposled.dveře už drží jenom trochu na pantech.Bojím se.A je to tady. dveře povolili a ono s____________ Konec.Šel jsem dál a našel obálku.:poutníku to co jsi provedl,je hrdinný čin.Zabil jsi tu nestvůru , která vyvraždila moji rodinu.Děkuji ti.

Sebastiana Ulrich.

Šel jsem k autu,pln otázek , před autem vrány.odjel jsem se žalem nad strátou přítele, který už to má za sebou. Pekelné vrány. nenávidím je.
 
Nahoru