• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Meteorologie

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

výzkum Meteorologie projde v plánovaném Rebalancu malou úpravou, co se týče jeho nároků na akademii.
Budeme rádi za zpětnou vazbu!
 

DeletedUser9519

Guest
Tento výzkum používám, pokud mám knihovnu (pokud nemám knihovnu, nepoužívám -> není dostatek výzkumných bodů), protože mě to zrychluje pohyb jednotek o 10%, je to dobré, že budu moct vyzkoumat s akademii úrovně 1.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tento výzkum nepouzivam škoda bodů. Zvlášte kdyz později si pěchota vozí pozadí v lodích.
 

DeletedUser5002

Guest
No není to úplně top výzkum, ale pokud je město zaměřené na vojsko, dá se.
 

DeletedUser

Guest
Dle mého je to výzkum k ničemu, zvlášť v pozdější fázi hry, kdy už každej ostrov "vlastní" nějaká aliance a pěchota se stejně těsná v transportkách. A když by se to náhodou uplatnilo na ostrově, tak už je celkem jedno, jestli vojsko bude klusat 1 hodinu, nebo 1 hodinu a 10 minut.
 

DeletedUser5002

Guest
No pořád bych řekl, že to je lepší výzkum, jak třeba s tou špionáží o 10% ..... rychlost má alespoň využití(čím rychleji tam dojedeš, tím menší šance na reakci) 20 minut je lepší jak 23 minut, protože to už tu může být :) a třeba na Achilovy mě xfan na dvou městech vylapil opravdu řádově o minuty ..... 10% stříbra, když to špehuji třeba i po statisících denně, my přijde prd. Když přemýšlím, zda to mám poslat za 200 tis, nebo za 220 ... tak v tom nevidím žádný rozdíl a pošlu za 250 :)
 

DeletedUser6722

Guest
pro mě zbytečné, jen max.zdědím, nikdy jsem nevyzkoumala, je pro mě jen zbytečné okno navíc
 

DeletedUser9897

Guest
Ale jo,když začínáš,a jezdíš pouze po ostrově tak je to dobré .. ale jen když ty surky potřebuješ akutně,což je sice častá situace,ale pár minut nikoho nevytrhne ..
 
Nahoru