• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Jaký je váš názor na tuto nekonečnou zábavu v 800 kB? Prosím, zdržte se komentářů ohledně toho, jak vás odradila pravěká grafika, přeci jen jdou dnes stáhnout grafické moduly, která vám na vašem monitoru stvoří naprosto reálný život ukrajinského dělníka.

PS: Dnes mě v domečku překvapil pan Creeper, který se následně spolčil s ostatními moby a společně mi zničili nedokončenou repliku Cheopsovy pyramidy - ten dům jsem měl postaven uvnitř pyramidy a dopravoval jsem odtamtud materiál včetně několika zlatých bloků, které jsem chtěl umístit na vrchol :hmm

Na fóru The - West mají také podobnou tlachárnu, ale chtěl jsem znát názory zdejší komunity...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5117

Guest
super hra závislý jsem asi 2 měsíce štvou mě lidi co říkají je to kravina hnusná grafika a píšu o ní blog www.tygrtom.blog.cz pro jedny český stránky www.majncraft.cz
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já hraji s kamarádem, kdy si současně voláme přes Skype - také jsem se rozhodl natočit takový tutoriál - nic velkého, pětadvacet 15-minutových videí :)

Jinak mě samozřejmě těší, že i tady se najdou příznivci této hry...
 

DeletedUser

Guest
Celkem dobrá hra, a ta grafika a ten Matrix je na tom nejlepší:D:D
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé, v mém super-tajném úkrytu se najednou začali rodit skeletoni, takže jsem si postel musel dát do druhého super-tajného úkrytu :(
 

DeletedUser

Guest
super hra ... štvou mě lidi co říkají je to kravina hnusná grafika
Suhlasim Brutalna hra!!! :D Zatial najdokonalejsie spracovana hra aku poznam.

Hram to spolu s bratom. Server robi brat takze sa musite pripojit na neho.
Hamachi nazov skupiny: Minecraft-TEST
BRAT - 5.127.134.228

Ak mate niekto screeny vasich vytvorov, tak sa pochvalte. ;) Ja ich spravim ked budem najblizsie s bratom.
 

DeletedUser5504

Guest
Dobré. Grafika je teda na malé úrovni ale je to bezva. Mám moc rád svůj domek u moře hrad a nebo pyramidu .
 

DeletedUser4587

Guest
Skvela hra, ta grafika neni sice nic moc, ale dodava hra prehlednost. Kdyz minecraft, tak urcite bez modifikací grafiky
 

DeletedUser

Guest
JJ. Ako graficke baliky mozu byt, ale zmazat hranatost to by nebolo ono.

Ja pouzivam najcastejsie zakladny balik a niekedy realisticky balik. Tie fotky vam tu raz dam ale zatial nemam cas. :D
 

DeletedUser

Guest
MCéčko....velice dobrá hra...a právě že ta grafika je na tom úžasná :D.......bez toho by to nebylo ono.....občas taky někdy použiju texture pack, ale většinou klasik anebo SMP:)
 

DeletedUser

Guest
DD

Ahoj minecraft hraju už dlouho a musim říct že u téhle hry je tak trochu víc jedno jaká je grafika protože nejvíc vás vtáhne do hry množství věcí pro výrobu,veliký rozsah možností rozšíření svého sídla prostě nej hra.A ještě lepší je to přes net fakt tady tě grafika zajímat nebude nenech se tím odradit
MINECRAFTU ZDAR
 

DeletedUser

Guest
mě se zdá super je opravdu dobrá ten kdo udělal je borec;)
 

DeletedUser

Guest
ja to tez hraju je to super hra, poprvni sem rikal ze to bude nejaka k*kotina a ted sem do toho zapareny, hrajete nekdo na serveru craftuj.cz? a nasel uz nekdo z vas stronghold a v nem ten portal do konce hry?
 

DeletedUser4783

Guest
Rve mi srdce to říkat ale musím. Minecraft jsem hrál asi 2-3 měsíce, a pak jsem s tím praštil. O ničem hra. Jenom kopat kopat kopat, hrabat hrabat hrabat, zabíjet moby zabíjet moby zabíjet moby, atd. Baví mě hry s příběhem.

P.S. Mě na repce nezáleží :D
 

DeletedUser

Guest
Ja hrám tiež, multiplayer je paradny, na servery som staval napríklad móriu, hrad Krak, múzeum SNP v Banskej Bystrici. Ak by vas zaujimalo kde hrávam tak na servery indiana vediem tam templárov ktorý tam budujeme úžasne stavby ;) Skúsim Vám pohľadať neake moje fotky zo stavieb ak ich nájdem ;)
 

DeletedUser7507

Guest
Kluci,asi budu vypadat jako blb ale v čem ten minecraft vlastně zpočívá?Děkuji z avysvětlení...
PS-repku radši néééé
 

DeletedUser

Guest
V tom ze je to najrealistickejsia a najNEobmedzujucejsia hra na svete vo fantasy prostredi a da sa tam robit takmer cokolvek, minimalne ovela viac nez na hrach co som doteraz videl.

Je to pre mna skor dobrodruzna hra. Samotnym hranim zazivas rozne dobrodruzstva. Ja teda urcite.

Alebo si predstav ze si stroskotal na opustenom ostrove. :D

Len dam ti radu. Hraj to na najtazsej obtiaznosti bez vselijakych pomocnych doplnkov (napr na carovanie materialu) inak to je o nicom. ;)


Moja chalupka a bana. :) Na realistickom vyzera skaredo tak som dal v tomto grafickom baliku. :(
Tu jamu som ale ja nevykopal ona taka velka uz bola. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já hraji Minecraft už nějakou dobu, a musim říct že ze začátku jsem si říkal : ,,Trapné". Ale pak když jsem se koukal na YT narazil jsem tam na videa z MC jak tam lidi chodili zabíjeli zombie atd. A bum závislost na MC je zde :D No, ten kdo to hraje mě pochopí. Našel jsem už Stronghold, taky jsem postavil portál do Netheru, našel diamanty, zabil dráčka.. :) Prostě je toho hodně, a stále hraju ve volný čas. Máte (ti co hrajete) legal verzi nebo jedete přes warez?
PS: Minecraft je hra bez cíle, je naprosto na vás co v ní budete dělat.
 
Nahoru