• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Starý účet už nemám a na tom novém mám zatím město s 1000 body. Mohl by mi někdo vyfotit screen města ve větším rozlišení, abych měl nějaký podklad? :) Na googlu jsou ty obrázky buďto z rozestavěného města, v malinkém rozlišení a nebo ještě ze staré verze grepa. Předem díky za ochotu. A ještě jednou říkám, že chci město se všemi budovami na max a ideálně obranou věží a lázněmi.

Edit: Nebo možná místo těch lázní by bylo pěkné i divadlo, jestly vůbec tuhle budovu někdo staví..
 

DeletedUser6162

Guest
Minecraft má obyčejnou a hroznou grafiku s porovnáním Grepolisu.
 

DeletedUser

Guest
Obyčejnou? Možná, hroznou? To říkáš ty ;-) Každopádně se v něm dá postavit naprosto cokoli a záleží na měřítku.

juraj: perfektní, díky :)
 

DeletedUser

Guest
já právě buduji rozlehlou železniční sít s vyhýbkama a podobnejma blbostma :D
 

DeletedUser4783

Guest
To mohu potvrdit, protože pokud se budete zajímat o vývoj, tak zjistíte, že se zvažovalo nad jménem Minecraft nebo Cube Land. Cube znamená krychle či kostka.
 

DeletedUser

Guest
Jo je to skvělá hra,ale málem jsem se smíchy počůral když jsem viděl skeletona na spiderovi to jsem prostě nemohl ani střílet :D :D
 

DeletedUser

Guest
DOBRA HRA
Jeden blb na serveru mi dal 8ks dia bloků za pouhých 8ks zlatých jablek

Dále se mi nejvíce líbí nově 1.3.1. je asi 2týdny a navíc sem nasel něco jako pyramidu v poušti a po vstupu to byl dung kde uprostřed je modrá vlny nekopejte ji ale dva bloky vlevo kopněte a zjistěte zda jste nad roklí...... prokopejte se dolu a odstraňte obsah beden a pozor na tlačítko pod nim jsou TNT dal používam Default textutru a dělam CTM mapu moji první pak možná dam odkaz pokud to je dovoleny to se ještě jednou podívám. Dále až budu mít notebook tak budu i natáčet videa, můj oblíbený nahrávač videí je hráč LPmareonCZ.
 

DeletedUser

Guest
Znova pokracujem v minecrafte. Teraz tesne pred koncom prazdnin. Zas z toho nic nebude. :D
 

DeletedUser

Guest
já taky zase hraju MC. a co vy co provádíte za stavební projekty? já např. vše propojuji železnicí
 

DeletedUser

Guest
znáte taky server gamesites PVP? Je to dobrý PVP server kde si můžete založit frakci a bojovat s ostatníma frakcema. je to fakt dobrý
 
Nahoru