• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser4311

Guest
Co dnes ty lidi nenapadne :D Diggin Minecraft Style :D
[YOUTUBE]u9emjalsOsE[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
ahoj,já minecraft taky hraju,ale jen na serverech,a nesnáším když na mně nákej blb začne útočit a kilne mne :( to fakt nenávidim
 

DeletedUser

Guest
mě bohužel teďka minecraft nejde,nechce se spustit ale jinak sem hral skoro furt...měl jsem i vlastní server.
 

DeletedUser

Guest
:( to naštve no,já hraji na serveru pod názvem Funblock a co vy ostatní? :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, když jsem měl Windows 7 tak mi šel Minecraft spustit bez problémů, ale když jsem si nainstaloval Windows 8 tak mi Minecraft nejde...
Neporadili by jste mi prosím co udělat?
 

DeletedUser629

Guest
Poradím ti z problémem, koukni se jestli máš pořád Javu (jestli jsi jí neodinstaloval). Znám lidi kterým to nejede kvůli špatné grafické kartě (starej PC) ale to ty asi nemáš když píšeš že ti ještě před tim šel. A objevý se ti jenom černá obrazovka nebo taková kolonka kde je něco napsáno, to bych taky potřeboval vědět, ale prozatím ti dávam radu zjistit jestli máš Javu a jestli se ti zobrazí černá obrazovka nebo jestli tam je něco napsáno. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mc singleplayer hraju občas, a spíš jen creativ, multiplayer hraju skoro každej den na czechsurvivalgames.cz
je to supr server :)
 

DeletedUser9680

Guest
Těch 800kb tam máte když to stáhnete. Ono se to může rozrůst klidmě na 50mega. (i tak je to málo)
 

DeletedUser

Guest
Jo, tahle hra mě bavila dlouhou dobu. Nicméně po roku hraní už to není ono. Raději si zahraju Grepolis :D
 

DeletedUser11151

Guest
Tak to tady pročítám a zjišťuji, že jsem asi jedinej, kdo si nestahuje vymoženosti typu Too Many Items apod.
P.S. Jakou verzi hrajete? jestli 1.5.2 , tak tu je jeden super server na hunger game - devilgames.servegame.com:25565
Pokaždý když online, tak tady.
 

DeletedUser

Guest
Jo minecraft. Tak tuhletu hru hraju uz tak 3 roky a porad mne bavi..Best Game Ever!! ja hraju verzi 1.8.9 na serveru play.mc.titan.cz
Muj nick je DavidtheDJ. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11549

Guest
Minecraft. Je to dobrá hra na odreagovanie po dlhom dni plného nudných činností. Ja hrajem 1.9.

PS: Elytra je beeest!
 
Nahoru