• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Mise

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj chci se zeptat na misi vnější hrozba když vyvolám aby na mě zaútočil platí na mě noční bonus?? :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Ahoj chci se zeptat na misi vnější hrozba když vyvolám aby na mě zaútočil platí na mě noční bonus?? :grepolis
Ještě ani jednou se nepovedlo útočícím z úkolu prorazit v nočním bonusu domobranu a hradby u mne, za to přez den už několikrát ano. S toho se dá usoudit, že noční bonus funguje pokud zadáš vyvolání útoku na tvé město. Jak to je s útokem na ostrovní vojska v noci jsem nezkoušel
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru