• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Mobilní Aplikace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7082

Guest
Dobrý podvečer,

chci se zeptat, na otázku kolem apliakce a pípáku.

1 účet mám na Efezu a potřebuji pípák na jméno 123456789 (např.)
Pak mám 2. účet, ale na jinčím světě, ale je to jiný účet a potřebuji, aby mi šel pípák také, takže moje otázka zní, pojede i pípák tam nebo jak to funguje ?

Ve výsledku potřebuji aby na CZ grepu jel pípák pro 2 účty, ale každý je na jinším světě ..
 

DeletedUser7082

Guest
Tomu rozumím, ale otázka zní, jestli můžu hrát např. na Efezu na jméno Lebka a poté na novém světě pod jménem Kost.. Jestli mě budou fungovat pípáky pro oba a jak to tím pádem udělat .. ? Přihlásit se na Efez a poté se odhlásit a přihlasit se na tu Kost ?
 

DeletedUser12305

Guest
Tak to jsem taky netusila, ze telefon zvladne nekolik ruznych uctu a ne jen ten, na kterym je zrovna prihlasen (nemyslim ruzny svety, to vim). Dobry vedet :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru