• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Mocenské soupeření - statistiky, mapy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mocenské soupeření - statistiky, mapy

Prolog

Zdravím všechny čtenáře tohoto Bloggerského koutku.

Jak jsem slíbil v předchozím příspěvku, dnes se vám pokusím nastínit mocenské soupeření na světě Lambda pomocí čísel a obrázků.

Jelikož obecné statistiky každé aliance si může každý naklikat na Grepostats nebudu je zde uvádět, ale zaměřím se přímo na rozdělení do mocenských bloků, abychom na závěr dnešního článku viděli, kdo má, alespoň papírově, převahu.

Opět platí, že kdyby měl někdo návrh na vylepšení tohoto článku, doplnění informací nebo návrh na další články, neváhejte mi napsat osobní zprávu zde na fóru, přímo ve hře nebo okomentujte rovnou celý článek.

Rovněž budu rád za každou zpětnou vazbu, ať už pozitivní či negativní, v podobě osobní zprávy, komentáře nebo udělení reputace. ;-)




Mocenské bloky světa Lambda (k 6.1.2013)

Můj předchozí seznam 15 (+1) aliancí světa Lambda nebyl nikterak náhodný. Těchto 15 (+1) aliancí se totiž na Lambdě postupným vývojem rozdělilo do 2 soupeřících bloků + několik aliancí, u kterých není známo zařazení, ale víceméně by se měli účastnit bojů. Za pomoc s rozdělením tímto děkuji hráčům předních aliancí tohoto světa Mladepole (zástupce aliancí Ruce Ďábla ve věci blogu světa Lambda) a Kayi (zástupce aliance Válečníci Midgardu), kteří mi potvrdili "své" bloky aliancí stojící proti sobě.

Připomínám, že "členství" v jednom z bloků nemusí nutně znamenat spojenectví všech uvedených aliancí. Jen by měli mít pár společných nepřátel a neměli by mít konflikty mezi sebou. Alespoň prozatím.

Bloky jsem pojmenoval podle statisticky nejsilnějších aliancí toho kterého bloku, tak se prosím neurazte, když se to nebude jmenovat po vaší alianci.

V každé tabulce jsou zvýrazněny nejnižší a nejvyšší hodnoty daného bloku aliancí. Může se také stát, že se někde objeví drobná chyba, jelikož hodnoty různých průměrů a procentuálních podílů jsem neopisoval z grepostats, ale přepočítával a následně zaokrouhloval. U všech dalších chyb se jedná pouze o překlep. (Doufám, že jich je v tabulkách co nejménně.)


Blok aliancí Ruce Ďábla

Přehled hodnot bloku aliancí Ruce Ďábla.​
Název aliancePočet členůPočet bodůPočet městPrůměr bodů na hráčePrůměr měst na hráče
Pravá Ruka Ďábla7115 393 6261408216 81219,8
Prostřední Ruka Ďábla537 879 113726148 66313,7
Levá Ruka Ďábla638 270 100776131 27112,3
Zaklínači Roman Bulls485 523 464533115 07211,1
BROOKBROTHERS241 970 25320482 0948,5
**ROMA**81 401 106124175 13815,5

Tabulka součtu všech bodů, měst a hráčů bloku aliancí Ruce Ďábla.​
Celkem hráčůCelkem bodůCelkem měst
26740 437 6623771



Blok aliancí Válečníci Midgardu

Přehled hodnot bloku aliancí Válečníci Midgardu.​
Název aliancePočet členůPočet bodůPočet městPrůměr bodů na hráčePrůměr měst na hráče
Válečníci Midgardu7013 381 5221250191 16517,9
.ADW.455 211 619511115 81411,4
Callidus U.L.544 605 08950885 2799,4
Animae fidelium262 660 187290102 31511,2
Rychlá smrt111 665 003153151 36413,9
Callidus academy U.L.39979 22513925 1083,6

Tabulka součtu všech měst, bodů a hráčů bloku aliancí Válečníci Midgardu.​
Celkem hráčůCelkem bodůCelkem měst
24528 502 6452851



Blok nezařazených aliancí

Přehled hodnot bloku nezařazených aliancí.​
Název aliancePočet členůPočet bodůPočet městPrůměr bodů na hráčePrůměr měst na hráče
Guardians of theTartarus502 299 14826845 9835,4
.HEXA. U.L.432 040 54824147 4555,6
Až do konce...4477 56851119 39212,8
Poustevníci2339 42233169 71116,5

Tabulka součtu všech bodů, měst a hráčů bloku nezařazených aliancí.​
Celkem hráčůCelkem bodůCelkem měst
995 156 686593



Porovnání obou bloků aliancí společně s nezařazenými

Tabulka součtu všech bodů, měst a hráčů prvních 15 (+1) aliancí.​
Celkový počet hráčů všech blokůCelkový počet bodů všech blokůCelkový počet měst všech bloků
61174 096 9937 215


Tabulka porovnávající oba bloky i s nezařazenými aliancemi, včetně procentuálního podílu hodnot.​
Blok Ruce ĎáblaBlok Válečníci MidgarduBlok nezařazených
Počet bodů40 437 66228 502 6455 156 686
Počet bodů v %54,5738,476,96
Počet měst37712851593
Počet měst v %52,2739,518,22
Počet hráčů26724599
Počet hráčů v %43,740,116,2



Globální mapa světa Lambda

Na mapě vidíme rozdělení obou bloků aliancí a nezařazených aliancí na globální mapě světa Lambda

Pravá Ruka ĎáblaVálečníci MidgarduGuardians of theTartarus
Prostřední Ruka Ďábla.ADW..HEXA. U.L.
Levá Ruka ĎáblaCallidus U.L.Až do konce...
Zaklínači Roman BullsAnimae fideliumPoustevníci
BROOKBROTHERSRychlá smrt
**ROMA**Callidus academy U.L.


showmap.php




Ačkoliv dle statistik jasně vyplývá, že blok aliancí Ruce Ďábla má navrch ve všech směrech, mějte na paměti, že situace se může z hodiny na hodinu razantně změnit. Stejně tak se může změnit rozložení sil na mapě Lambdy, kde mají nyní oba bloky zhruba stabilní linii. Mohlo by být zajímavé, kdyby se nezařazené aliance přidaly na jednu či druhou stranu. To už ale nechám na vaší úvaze a diplomatických schopnostech.

Doufám, že se vám tento článek líbil.
Nezapomeňte komentovat a pozvat i své spoluhráče k diskuzi.

Loučí se

Regolitus, Blogger světa Lambda


P.S. V příštím článku se můžete těšit na první rozhovor s vybraným hráčem ze světa Lambda. Kdo to bude, si nechám jako překvapení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Skvělá práce... Osobně tento svět sleduji protože jsem tam hrál (stále tam jsem ale už aktivně nehraji) tak mne zajímá jak to tam jede.. Díky :) Jen tak dál
 

DeletedUser40

Guest
Co dodat, lepšího bloggera jsme pro tento svět asi vybrat nemohli. Paráda! ;)
 

DeletedUser

Guest
Díky za uznání. :)

Snad udržím dosavadní standart článků. Alespoň kvalitativní, když už ne kvantitativní.
 

DeletedUser

Guest
Klobouk dolů, nečekal jsem že si s tím dá někdo takovou práci. Jen tak dál...
 

DeletedUser

Guest
Díky,
chtělo by to však i nějakou výtku či návrh na další téma. Prostě nějaký požadavek.

Zatím akorát opravuji chyby v informacích o aliancích. Na to výtky chodí. :) Jinak nic.
 

DeletedUser

Guest
Výtku? za co??:) na té mapě je vidět světlezelená "enkláva" v severní části uprostřed fialových.. zkus rozhovor s hráči kteří tam jsou, jak se jim hraje když jsou takhle odříznuti..:) a naopak s jejich okolím, jak to vnímají...
 

DeletedUser

Guest
To budou asi Poustevníci.

Uvidíme, co z toho vykřesám ;)
 

DeletedUser

Guest
Zkus třeba vyzpovídat postupně vedení aliancí top 15+1 :)

Buď jako osoby, proč začali hrát, kde se vzal nápad vytvořit alianci apod.

Tedy pokud by to nezajímalo o ostatních pouze mě... Ale myslím, že se najde více hráčů, co by je mohlo zajímat, kdo to vlastně vede ať už jejich nebo jinou alianci.
 

DeletedUser

Guest
Mohu ti garantovat, že málokdo bude chtít vyzrazovat své osobní informace. Internetová "anonymita" má své výhody a nebudou se jí chtít vzdát :)
Ale pokud na něco takového dojde, vím, za kým půjdu první. :D
 

DeletedUser

Guest
No proto tam pak byl ten dodatek, kde mi koukám vypadlo pár slov...

Mělo to být buď jako osoby, nebo proč začali hrát, jak je napadlo založit alianci atd.

To jako mě osobně by se nečekaně krom věku a města + křestního jména nebo co dělám za školu apod. taky moc nic zveřejňovat v tomto ohledu co se tebou zmíněné internetové anonymity týče.
 

DeletedUser9359

Guest
Zdar Rego,

teda jen návrh. 10 dní nazpět konec Rajeshe na Lambdě. Bránění gaziho333 (za poslední měsíc 200k obraných bodů) a Ďáblové (hipollyta a agasa) vs. Dioné? Tvé možnosti dalších článků...
 

DeletedUser

Guest
Díky za návrhy.
Ovšem nevím, zda-li je budu realizovat. Přeci jen je takových situací na Lambdě více než dost a kdybych měl o všem psát, nedělal bych nic jiného. Maximálně to jen zmíním v nějakém souhrnu. na samostatný článek je to tuctová záležitost. Stejně tak skončil Dobien III. od Zaklínáčů a na dnešní večer budu sepisovat rozpady/přechody BROOKBROTHERS a .ADW. ....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru