• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Morálka

DeletedUser

Guest
Nemám s té hry dobrý pocit.Kdysi jsem hrál divoké kmeny a když jsem zabíral města hráčů s málo městy, tak mě alespoň morálka udělala nějaké ztráty na vojsku.Měla by se zavést.Fakt s toho nemám radost ,když to kolem sebe můžu vykosit.Ti malí to v podstatě můžou zabalit.Půlka lidí na lamdě to může okamžitě přestat hrát,protože jejich osud je zpečetěn.
 

DeletedUser

Guest
Na některých světech je. Tady máš zas to geniální štěstí, nikdy nevíš do čeho jdeš, moc príma...
 

DeletedUser

Guest
Geniální štěstí je geniální tehdy, když ty máš při všech útocích téměř -30 % a nepřítel téměř + 30 % :D
 

DeletedUser

Guest
No to je tak geniální, až mi to leze na nervy :grr Ale zase je fajn když to někdy skočí k +% :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru