• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Novinka NÁVRH: BB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13014
  • Vytvořeno

Líbí se vám můj návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    4

DeletedUser13014

Guest
Dobrý den,


potýkám se s tím, že nemám tolik času na hru, kolik bych chtěl, a nedokáži se starat o mnoho měst.
Přesto se snažím vyrovnat hráčům ve své alianci a být nápomocný. To vede k tomu, že mám "na ruce" přes 20 000 volných bitevních bodů, které již nijak nezužitkuji.

Ve hře se již můžeme setkat s tím, že je zde bojová jednotka Vyslanec bohů, která je přístupná pro všechny města, kde je zvolen bůh a dostatek jeho přízně.

Uvítal bych podobnou jednotku, jako je vyslanec, kterou budeme moci rekrutovat právě za získané a nevyužité bitevní body.
Myslím, že jednotka s názvem "Thrák" by sem jistě také zapadla a řešila by "problém" s bitevními body. Společně s ní by se zde mohl objevit i hrdina Spartakus, který by měl nějaké zvýhodnění pro danou jednotku.


Díky za čas a případné využití tohoto nápadu. Dále se omlouvám, pokud již s podobným nápadem někdo přišel přede mnou.


S pozdravem
Tomáš
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12866

Guest
"Thrák" Lepší jméno tě nenapadlo?
A myslím, že nikomu BB přebývat nebudou :D
Za mě je to úplná blbost
A když už mluvíš o tom hrdinovi, tak toho jsi mohl taky trošku domyslet, jelikož říct "Že by mohl být nějaký hrdina jménem Spartakus s nějakým zvýhodněním"
Ale s jakým? Když už dáváš nějaký takový návrh, tak ho nejdříve promysli, ju? :)
 
Nahoru