• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Náhled rozepsaného témata ve fóru

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
V rozepsaném tématu na fóru by se hodilo tlačítko náhled jako je ve zprávách. (Omlouvám se jestli to tu bylo, v zákazaných jsem to nenašel)

Důvod:
Zkvalitnění a zjednoduššení.

Detaily:
Netřeba.

Grafika:
Tlačítko stejné jako ve zprávách

Rovnováha:
Rovnováhu hry jinak nemění, jen zjednodušuje

Podvádění:
Netřeba komentáře :)
Závěr:
 

DeletedUser

Guest
Předpokládám že myslíš forum ve hře, nikoliv toto forum. Jo jasné jendoduché proč ne:)
 

DeletedUser

Guest
jo jasný, ve hře :) pardon. je to sice maličkost, ale abych zjistil, že mám všechny linky (hráče, města apod) správně nandaný, tak musím uložit a teprve pak editovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5504

Guest
Jo myslím že je to dobrý nápad. Určitě by se to hodilo nejen mě ale i ostatním hráčům. Jako moderátor fóra mé aliance ve hře je to nesmírná ale jednoduchá pomůcka. Prostě vylepšení na které jsem čekal, nebo-li i jiná vylepšení. Jenom s tou ikonkou, že by byla úplně stejná jako na zprávy? Aby se to nepletlo. Jelikož by se někdo mohl překliknout a aby mohl uskutečnit to co chtěl.



Koncept je jednoduchý. A ani žádná zvláštní obnova hry. Toto by se dalo udělat v krátkém a velice jednoduchém udpatu. Žádná omezení, no prostě zkráceně je to dobrý nápad. Doufám že bude co nejdříve dodělán do hry. Tato nová funkce by měla být rozeslaná všem hráčům ve všech světech do zprávy. Myslím že ovladatelnost asi taky nebude moc překomplikovaná. Komplikované projekty do hry nemám rád, jelikož se s nimi musím učit moc dlouho;). To je hlavně z jiných her podobných Grepolisu, kde byly udpaty složité. V Grepolisu nebyl žádný náročný udpate, kromě 2.0. Teda aspoň myslím že nebyl žádný složitější udpate před 2.0. Hraji to asi rok a půl, tak nevím jestli před tím něco bylo. No asi jsem to tu pěkně rozvedl, protože já rád rozvádím řeč do docela i vedlejších informací než je dané téma o kterém se hovoří. Jak říkáš mělo by to být zkvalitnění. No s tou informací souhlasím, je to velké zkvalitnění. Ale také tu píšeš že žádné detaily. Nevím jaké, ale udělal bych nějaké zdetailnění. Samozřejmě se to obejde i bez toho. Podvádění taky ne. No skvělý návrh ať dlouho nepovídám.

Jsem pro tento návrh.
 

DeletedUser

Guest
díky :) opravdu se to bude hodit
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru