• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nápady do hry

DeletedUser12627

Guest
Dobrý večer,
měl bych několik návrhů jak vylepšit hru bylo by velice zajímavé například koukat se třeba jak lodě + kolonizačka pluje do cizího města aby mohla ovládnout cizí město + by bylo zajímavé kdyby se třeba udělala nějaká animace kde by jsme se mohli dívat jak probíhá dejme tomu válka o město které chceme získat od cizího hráče. Dále jak už jsme jednou psal by nebylo špatné, kdyby se přidal dejme tomu ještě novej bůh a to třeba Hermes nebo Hefaistion bylo by to velice zajímavé + hrdina Achilleus jsou to jen takoví nápady které by možná stály za to děkuji .Martin
 
Osobně si myslím, že nových bohů je teď víc než dost. A doufám, že než se vývojáři pustí do dalších, odstraní alespoň všechny bugy u těch současných.
 

DeletedUser12627

Guest
Osobně si myslím, že nových bohů je teď víc než dost. A doufám, že než se vývojáři pustí do dalších, odstraní alespoň všechny bugy u těch současných.
Já si myslím, že by bylo dobré vylepšit třeba ten boj, že bychom ho třeba viděli jak se bojuje a obléhá se města + ti nový hrdinové by taky nebyli špatní takovej Achilleus
 

Thasoss

Grepolis tým
Nevim, kdy bys chtel ten boj zobrazovat, kdyz probiha okamzite. Neni na zadna kola nebo tahy. A animace pohybu po mape by na slabsich pocitacich zpusobily jeji zamrzavani.
 

DeletedUser13448

Guest
Nevim, kdy bys chtel ten boj zobrazovat, kdyz probiha okamzite. Neni na zadna kola nebo tahy. A animace pohybu po mape by na slabsich pocitacich zpusobily jeji zamrzavani.
Nevím proč se do toho hráče pouštíš má dobré nápady tak nech každého říct svůj názor a nápad děkuji
 

DeletedUser13448

Guest
Nevím, proč je moderátor fóra tak útočný na vyjádření opačného názoru. Navíc názoru, který je věcný a naprosto regulérně vysvětluje, proč by tento nápad nemohl fungovat. Tomuhle se většinou říká diskuze...a mám takový dojem, že od toho fóra jsou.
nejsem útočnej já ale ten hráč který napsal názor na to že by tohle bylo věcný do hry
 
Ano, a jiný hráč napsal svůj názor, proč by to věcné nebylo. Pořád nevidím problém ani důvod, proč jsi musel tak vyjíždět.
A stále se nemůžu zbavit pocitu, že to vyjadřování moderátora fóra je takové...řekněme velmi neformální :(
 

Thasoss

Grepolis tým
Ja chapu, ze jsem se v minulosti nechoval zrovna idealne... ale takhle me trestat fakt nemusite. @mikosansobi
Popsal jsem ciste technicky stav veci. Rozhodne tim nechci nikoho odrazovat od sdileni svych myslenek s ostatnimi. Akorat holt musi byt pripraven na to, ze mu nekdo naznaci, ze to nejspis nepujde. Coz je v poradku, i zkuseny game designer vymysli treba dvacet ruznych zpusobu, jak podat nejakou herni funkci, a z toho u 19 zjisti, ze tudy cesta nevede.
 
Upřímně bez tak by většina lidí nějaký animace vypla. Asi fajn když pošleš jeden útok za uherský rok ale aktivního hráče to brzo otráví a akorát ho to bude rozčilovat. Když jsem před x lety začínal na základce (svět alfa, beta) tak myslím, že tu snad nějaký animace byli a co si pomatuju tak většinu lidí to nijak nezajímalo
 
přesne tak ...v dobách,kdy je rozjetý svět točím 100 útoku za den minimálně a opravdu na nějaké animace nemám čas... i u eventu to roztáčení kola,střílení šípů atd. mne obtěžuje :mad:
 

DeletedUser12305

Guest
Kdo po kom štěkal?
Btw jako moderátor bys měl spíš říct, co má reálnou šanci na implementaci a co ne - a proč. :)
Žádný útok na nikoho tu nevidím, jen věcnou diskuzi.
 
Ja mám tento nápad už veľmi dlho
spravit celosvetový server na nejaké majstrovstva sveta ..
dominancia , rýchlosť-4 nejaké špeciálne odmeny z každého servera jeden tým alebo aj kludne viac
co myslite
 
Nahoru