• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace Návhry na update hry.

DeletedUser12971

Guest
1.co takhle založit nové pravomoce do aliance bylo by to lepší.Například ještě jedeno odvětvení fór jak jsou skryté fóra tak forum pro duveryhodne hrače a tak.


2.Mohly by se založit i alianční bónusy jako že by zakladatel mohl dát za odměnu aktivním například +3%produkce surovin a podobně byly by to drobné odměny pro motivaci hráčům.


3.Mohly by se ve hře založit statusy jako například veterán rada starších a učitel atd vše by bylo sytémově rozdělené pro určite době hraní obevovalo by se to na profilu.

Učitel by měl přístup k nováčům a zaučoval by je a vyděl jejich info.
Veterán by byl pro dlouhodobé hráče jako ja a tak měl by přístup k fórum přímo ve hře klde by si chatoval nebo psal z jinymy veterány.
Rada starších by nasledoval po veteránovy a měl přístup k fórum na nápady ke hře a bylo by to zase ve hře jako extra navíc.

Myslím si že by to byla, fajn motivace pro hráče co zde již hrajou dele jako ja ;) .
 

DeletedUser9364

Guest
1. Proč dělat něco dvakrát, když už to jednou existuje?

2. Divy.

3. 1. Učitel: nikdo se nechce otravovat s nováčkama
....2. Veterán: k ničemu věc
....3. Rada starších: jestli myslíš tohle fórum, tak k němu má přístup každý


PS: Thassi, vzal jsem to za tebe.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12971

Guest
Nymslím si byla by to fajn, motivace pro hráče kteří, zde hrají delší dobu a byly by to herní statusy.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser12866

Guest
1. Proč dělat něco dvakrát, když už to jednou existuje?

2. Divy.

3. 1. Učitel: nikdo se nechce otravovat s nováčkama
....2. Veterán: k ničemu věc
....3. Rada starších: jestli myslíš tohle fórum, tak k němu má přístup každý


PS: Thassi, vzal jsem to za tebe.
smiley_emoticons_lol.gif
Bože Polikoku musíš mu pořád kazit jeho podle mne skvěle nápady?
Tákže začneme zase odznova.
1. Však co by jsi dělal dvakrát?o_O Tu by teď byly nové pozice.
2. Tak no divy ok, alé ty se staví až za hodně dlouho dobu, takže by tato funkce byla moc dobrá. ;)
3. 1.Učitel-To snad není ani možné co tvrdíš, jak vůbec můžeš vědět, že by nováčky někdo nechtěl zaučovat?
2.Veterán-Ty si k ničemu,věc, narozdíl od,veterána 
3.Rada starších-Takže určitě tímhle nebylo myšleno tohle fórum, ale hra a jestli víš, tak bych usoudil, že rada starších by nebyla vůbec špatný nápad.
TAK SE NAD TÍM PROSÍMTĚ JEŠTĚ ZAMYSLI.:D
P.S. nech Thasse ať si to napíše sám ;)
 

DeletedUser9364

Guest
Tak začneme znovu:

1. Pokud se nemýlím, tak 2 pravomoce už ve hře jsou, konkrétně pravomoce "Moderátor fóra" a "Přístup k interním fórům". Takže stále nevidím důvod, proč to duplikovat.

2. Odpovědí jsou znovu divy. Poměrně k ničemu. Už jsem několikrát zažil, tyto motivace, kdy (uvedu příklad) zakladatel posílal hráčům suroviny za třeba nejvyšší počet BB atd. Nikdy to moc nefungovalo a i kdyby to bylo 3% produkce, není to stále nic moc. Pro hráče jsou větší odměna už ty BB.

3. 1. Dobře vysvětlím ti to jinak, dejme tomu, že by měl učitel nějakou odměnu za to, zadarmo v dnešní době ani kuře nehrabe. Jak poznám, že ten učitel je dobrý? Proč zaučovat nováčky, když valná většina lidí se to naučila sama metodou "pokus - omyl" a podle mě je to ta nejlepší metoda na naučení. Navíc někteří hráči jsou nepoučitelní.
....2. Stále se snažím přijít na tuhle "hodnost". Nevidím v tom žádný vyšší smysl (asi ani nemám vidět), takže podle mě stále k ničemu a nadávat někomu, že je k ničemu, takhle se fakt diskuse na úrovni nevede.
....3. Zase to zopakuji, ofiko Grepolis fórum. Zeptám se takto: Kolik sem chodí hráčů? A to jsou všichni hráči z CZ Grepolis. Možná bych je spočítal na prstech jedné ruky. Kdyby to bylo ještě více omezené na nějaké speciální fórum, nechodil by tam nikdo. Když si chci s někým psát, píšu mu přes OZ.

A jak psal Thass, nějaké argumenty by se hodily - protože např. věta, cituji: "Ty jsi k ničemu, věc narozdíl, od veterána", nám nepřinesla nic, čím bychom mohli danou situaci zhodnotit lépe.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12866

Guest
Ehm hele jestli víš tak by to nemuseli být jen 3% mohlo by to byt klidne 10, 15, 20 ja mwm kolik to ať si rozhodne Inno
Jestli víš tak rada starších by byla v Grepu, ne někde na internetu jako toto fórum, no a ani pořádně nevíš kolik je tu hráčů, už ses na tom někdy díval?:p
 

Thasoss

Grepolis tým
Mě by stále zajímalo, jak systém hry zkontroluje, že učitel (ještě pořád) opravdu učí? Xyz řečí okolo návrhu, ale tak zásadní detaily zůstávají nezmíněny. Krom toho, že by si lidi neustále zakládali při registraci na nový svět nové účty (kvůli odměnám do startu), by to využívali i ke snadné kontrole svých spoluhráčů.
 

DeletedUser12866

Guest
Mě by stále zajímalo, jak systém hry zkontroluje, že učitel (ještě pořád) opravdu učí? Xyz řečí okolo návrhu, ale tak zásadní detaily zůstávají nezmíněny. Krom toho, že by si lidi neustále zakládali při registraci na nový svět nové účty (kvůli odměnám do startu), by to využívali i ke snadné kontrole svých spoluhráčů.
Však to jestli si lidi zakládají více účtu se už kontroluje, jo a mne ještě napadlo, že než se staneš učitele, že budeš muset projít zkouškou, no co říkáte? :D
 

DeletedUser351

Guest
Zdravím, nevím kam , ale mám návrh . Podívat se ,kompetentní ,na poslední aktualizací , po ni není vidět stav kasáren, kouzel, a jiné. Vše je jakoby na neviditelném pozadí.
smiley_emoticons_afraid.gif
 
Nahoru