• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

návrh

DeletedUser12551

Guest
mám pár návrhů tak zaprvé: jména vesnic .. myslím že by bylo dost dobré kdyby vesnice/ města mohly mít název který uvidí veřejnost a název jen pro vás ve kterém. Když do názvu města napíšu pro přehlednost třeba obrana každý hned ví co tam je a nebo to brzy zjistí. Takhle bych třeba do veřejného napsal 0001 a do soukromého obrana bylo by to přehlednější a podle mě lepší.

Dále odměny : myslím že by bylo dobrý kdyby tu bylo něco jako denní odměny kdy třeba hráč s nejvíce získanými bit body za den (jen příkald mohlo by to být za cokoliv ) dostal odměnu ... a ne jen nějaké ocenění kterého mají ,,top"" hráči spousta a je jim k ničemu . Nebylo by to třeba každý den .. jen jedou na týden/ měsíc. A odměny by odpovídaly. Třeba za nejvíce zabraných města během dne na světě byste dostaly jeden slot na město .. atd bylo by to podle mě super zpestření a motivace.
 

DeletedUser12627

Guest
Dobrý den měl bych návrh na přidělání 4 hrdinů za prve by to mohl být Alexandr Veliký, Achilleus a když už máme Hectora proč ne Parida a pak ještě Persea myslím, si že by to každého potěšilo abychom měli jako speciálního hrdinu třeba takového achillea nebo Alexandra děkuji
 

DeletedUser12866

Guest
Ty vesnice přeskočim a rovnoz přejdu k tomu druhému...
Podle mne je to docela blbost, aby zas někdo něco dostával :D :D :D
Už mi stačí zlatkaři :/
 
Nahoru