• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Návrhy a Nápady pro informátora světa Gama

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči světa Gama chci vám oznámit že jsem se stal novým informátorem ze světa Gama a rád bych slyšel vaše návrhy a nápady, informace které by byli přínosem a možné jsou i rady. Všechno se hodí takže pokud něco máte na srdci pište může se to totiž oběvit v časopisu Orákulum.
 

DeletedUser3382

Guest
Shari, obávám se, že zprávu s tvou odpovědí na Vaší tehdejší politiku už sem smazala přeci jen je to dlouho. Tvrdila jsi v ní, že s WING máte pouze DoN a nastaveno máte spojenectví, aby si to náhodou hráči Vašich aliancí nepletli.
O Tripolis sem se zmínila pouze proto, že to v předchozím článku martinvrbis slíbil, což sem jasně uvedla v úvodu.
Za to, že se mi v článku nepodařilo být nestranná se ti omlouvám. Pokud budeš chtít můžeme se domluvit na tvém vyjádření, které bych zahrnula do následujícího článku.
Co se týká té hromadné zprávy s Vašim oficiálním vyhlášením války Legionářům nevidím důvod, proč bych se měla ptát na Vaše svolení ji zveřejnit, nejednalo se o soukromou poštu, ale o oficiální dokument a dle mého se to do článku výborně hodilo.


Zveřejnilas - jen to co se ti "hodilo". Oficiální dokumenty se zveřejňují ucelené-když už - toto není tedy Oficiální prohlášení. Jelikož ho zasílalo celé vedení aliance - pouze mým prostřednictvím bylo zasláno ! Že jste se tomu zasmály..? Co druhá strana?

Co se týká minulosti.....nedetekovala jsem jedinou zprávu - nedávno doručenou na kterou by ses mě ptala -když jsi mi psala ohledně WING, odpověděla jsem ti ochotně na všechny otázky - TAKŽE?
Pokud nemáš Podklady....pak nechápu, jak můžeš psát o Scrin...pokud jsi něco smazala- co ti brání se zeptat znovu....???

K Tomu DON: Tenkrát byl DON !! -ANO -Pouze DON se spoluprací na Immortals (pouze). Pak se situace změnila Smlouvou Lakedaimons (popelkou) s Immortals - což Vedlo ve Spojko s WING...

Zaujatý článek, sorry....ale prostě to si myslím.

to je jen věcí názoru, dostávat na frak vypadá jinak ;-)
a nezkreslila sem nic, napsala sem to tak jak to vidim


Myslím, že statistiky mluví za Vše Zdisinko -jestli sis nevšimla.
http://cz.grepostats.com/world/cz3/...ose&enemy_alliance=-1&min_points=&max_points=

Na Profilu naší ally je počítadlo:
VÁLKA
- OD 4.BŘEZNA 2011 - Legie válečníků
- Důvod: Z NUDY
- Kdo → Komu? : Scrin → Legiím
- SCORE: 135 : 11
Pro Strážce :eek:)
K Datu: 8.4.2011
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
shari já tu zprávu mohla klidně zveřejnit celou, ale měla sem dojem, že by vám to uškodilo, přeci jen tam byly nelichotivé výrazy
 

DeletedUser

Guest
Oki,
spor ohledně článku si tu řešte... ovšem nezapomínejte na pravidla - Zvláště dávejte pozor na to, aby jste zbytečně nevyvolávaly ostřejší konflikty, kde by jsme museli "vyhvězdičkovávat" slova či mazat a trestat bany - Kdyby se jednalo o nějaké výhryžky in real atp.
GF
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak řikám to je věcí názoru. Naopak mám dojem, že sem tam dala jasně najevo, že víme, že jste bojovníci a to vám přeci nijak neuškodí
 

DeletedUser3382

Guest
Souhlas

Nám uškodil tvůj článek plný nepravd!:-/

Přesně tak. nejdřív si "data" ověř.
Pokud si chceš psát co si myslíš ty sama... tak to tam napiš ! "Myslím si, že ...je to pouze můj názor, že ..."

Ale nezlob se. Jako novinář Zaujatost nemá u tebe co dělat.
Máš uvádět Fakta - ne vlastní myšlenky a co si ty myslíš, nebo jak si myslíš, že to bylo.
Pokud ti Scrin dělaj problém. Psát o nich nemusíš. My se obejdeme i bez popularity :eek:) Stačí nám server, hra, zábava.

Nebaví nás, se neustále obhajovat.
 

DeletedUser

Guest
Pravda není věcí názoru ta je vždy jen jedna. Znovu opakuji, že pravdu dokáži doložit z tabulek. To že jsis upravila to kdo se kdy s kým spojil je tvá věc, ale také to není věcí názoru.
(i když je to zbytečné protože Shari sem dala již info Strážci & Legie)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Co konkrétně sem si dle tebe upravila o spojení někoho s někým? Já napsala čistou pravdu. Že ste se spojili s WING nepopřeš, Imperials a Immortals se taky spojili, to je potvrezné a že sme se spojili s Lakedaimons je taky pravda.

A pokud si myslíš, že sem si upravila tabulky, tak věřim, že pokud byste na tom trvali, že by support byl schopný ověřit, že ty tabulky k danému datu byly nezměněny. Nechápu, proč bych měla cokoliv zkreslovat. Mým cílem nebylo nikomu uškodit.
Pokud si přečteš celý článek až do konce, tak zjistiíš, že sem tam jasně napsala, že se rychle hrnete vpřed a že my sme v žebříčku tam kde sme jen díky počtu našich hráčů.

Myslím, že statistiky mluví za Vše Zdisinko -jestli sis nevšimla.
http://cz.grepostats.com/world/cz3/...ose&enemy_alliance=-1&min_points=&max_points=

Na Profilu naší ally je počítadlo:
VÁLKA
- OD 4.BŘEZNA 2011 - Legie válečníků
- Důvod: Z NUDY
- Kdo → Komu? : Scrin → Legiím
- SCORE: 135 : 11
Pro Strážce :eek:)
K Datu: 8.4.2011

Přebírat neaktivní hráče není až tak složitý, tim bych se ani nechlubila ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Reagoval jsem na to, že my jsme se nespojili první s Wing to za 1. to byla reakce až na vaše spojence.
Za 2. v žebříčku nejste nahoře tím že my se teprve hrneme vpřed, nebo že máte více hráčů, ale tím že my máme 2/3 bodů u Wing. (Prostě článek o stavu na serveru nemá psát zaujatá osoba, která se navíc nevyzná ve statistikách)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3382

Guest
Info

Co konkrétně sem si dle tebe upravila o spojení někoho s někým. Já napsala čistou pravdu. Že ste se spojili s WING nepopřeš, Imperials a Immortals se taky spojili, to je potvrezné a že sme se spojili s Lakedaimons je taky pravda.

A pokud si myslíš, že sem si upravila tabulky, tak věřim, že pokud byste na tom trvali, že by support byl schopný ověřit, že ty tabulky k danému daty byly nezměněny. Nechápu proč bych měla cokoliv zkreslovat. Mým cílem nebylo nikomu uškodit.
Pokud si přečteš celý článek až do konce, tak zjistiíš, že sem tam jasně napsala, že se rychle hrnete vpřed a že my sme v žebříčku tam kde sme jen díky počtu našich hráčů.


Zdisinko,
přečti si ještě jednou ten velký článek co jsem psala -nejlépe přečti si to celé znovu.
Třeba to pochopíš. Sice některé věci jsou pravdivé -nebo se částečně zakládají na pravdě, ale dala jsi tam pouze svůj pohled na věc a článek je zaujatý. Je brán pouze z pohledu Legie - z tvého pohledu. A některá fakta nejsou až tak pravdivá, jak ty si "myslíš". Na ty fakta ses nás neptala -neověřovala jsi si je.
Informaci jsi měla jen z jedné strany..z té své.
Pouze děláš "reklamu své alianci"

Neaktivní? Proč myslíš, že ti tak hromadně končí hráči? že bylo v zimě léto?Sotva na ně zaútočíme, už mažou - to není žádná sranda :(

Žádám omluvu Scrinům - Veřejnou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Reakce

Stále nechápu o co tu některým jde, jen se potvrzují má slova že někteří se tu chováte jak diktátoři, takovejm dát moc do ruky tak je tu další pohroma na světě, je dobře že to je jen hra, tak se přestań te osočovat a raději ukažte vaše hráčské kvality, křičet umí každy:grepolis

Proč se asi nevrátily všeci hráči zpět z aliance strážců a wingů po rozdělení zpět ke strážcům, myslím že je to nad slunce jasné .... proto ten pokles bodů a 2 příčka, ale faktem také je že aktivně rychle jdou nahoru

Prostě nechápu co zde řešíte ...... raději by jste měli hrát a připravovat se na verzi 2.0 tam ukažte vaše kvality hráčů a kvality vůdců
 

DeletedUser3382

Guest
Nevím co to má společného s článkem Taluto
Ale pokud tě to vážně zajímá: *Proč se nevrátily? Většina z nich nebyla aktivních a skončila -případně se jim u wingu líbilo -no a co? Byla to jejich volba * To jen na Okraj. Jinak aliance není vedena Diktátorsky :eek:) to nevím kde jsi vzal tyto informace. :eek:)

Jde nám o ten článek. Je Zaujatý a já žádám omluvu alianci. Veřejnou !
Proč, jsem už psala. Zdisinka jako Redaktor nemůže vycházet z doslechů a vlastního domýšlení. Ale z podložených faktů. Takhle je to jako "reklama na Legii"

Myslím, že to je vše co jsem chtěla říct na dané téma.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jaké doslechy máš na mysli, já u toho přeci byla taky. Stále nechápu co konkrétně ti na tom článku vadí, ale budiš chceš podklady. Máš je mít. Pokud budeš chtít můžu ti sem skopírovat celé poslední zasedání Tripolis.
______________________________________________________________________________________
Ahoj všichni,

Shari našim členům napsal HZ a mi nezbývá reagovat. Prosím, čtěte pozorně.Její zprávu považuji jako podpásovku s jasným cílem rozbít naši alianci. Na bývalém chatu Rady Tripolis jsem jednal od 15:42 do 19:26, kdy jsem si přečetl její zprávu.

Stávající stav shrnu asi takto:

1. Aliance WING a Strážci Scrin NEW mají spojenectví

2. lakip mě dnes vyzval k vysvětlení pomoci popelky hráči pepe.gonzales, ale bez toho, že by mně vyslechl jak jsme byli domluveni, vypověděl stávající tiché DON slíbené Shari po rozpadu Tripolis

3. Skoro 4 hodiny jsme projednávali se Shari, Matijari Trkxelsson a Erchiamon stávající situaci - někteří hráči Strážců s námi sympatizují a nechtějí s námi válčit, někteří jako lakip naopak.

Závěr: Situace je taková, že první dvě aliance serveru WING a Strážci Scrin NEW mají spojko. Aliance Immortals jsou s němi ve válce a naše bratrská aliance Legie válečníků má spojenectví s Immortals. Jediní, kdo může stávající situaci změnit je naše aliance - a toho se obávají a nebo naopak usilují další aliance!!! Už nás oslovilo několik aliancí s tím, ať se připojíme proti Strážcům, což jsem doposud tvrdě zamítal. Bohužel, tlak sílí a již jsou používány takové zbraně, jako přetahování našich hráčů, šmírování, pomlouvání a využívání supportu k blokaci hráčů.

Výzva: Buďte připraveni na vše - probíhají neustále jednání a o rozhodnutí naší cesty vás v nejbližší době vyzvu. Kdysi jsem wawe a následně Antemu slíbil, že tuto alianci povedu nejlépe, jak dovedu. Neměnil bych ji za žádnou jinou právě pro to, jak si dokážeme pomáhat, podporovat se a můžeme tady všechno řešit mezi sebou - a hlavně jsme schopni tyto věci řešit. Tuto hru nehraju pro počet měst, ale proto, že se tady sešlo spoustu skvělých lidí. Za sebe Vám můžu slíbit, že pro tuto alianci neudělám nic, za co bych se musel stydět - jak ve hře, tak v normálním životě. Tímto Vás nežádám, ale prosím o to, aby jste jednali stejně.

Věřím Vám a prosím, abychom všichni táhli společně za jeden provaz, pomáhali si jako u obrany timike, Kongy a znásobili své úsilí, protože nás čekají časy plné bojů. Tento čas ukáže, za co stojíme jako aliance.

Děkuji všem za trpělivost a přeji pěknou hru.

Sanches
__________________________________________________________________________________________
Tady mš tu HZ i s podpisy, které ti v článku chyběli


Shari

dne 4.3.
Milovaní Legionáři ,

Nastal čas konce vaší aliance – my Strážci Vám vyhlašujeme válku bez slitování !!!
- už žádný šmrdlání ...s váma.

Vaše města budou vypleněna, muži znásilněni, ženy skalpovány (na děti se radči ani neptejte) a vám za oltář v chrámu. Vy budete posláni na kraj mapy , kde začnete od píky - jak největší lamy , nastal čas vaší Apokalypsy !!

Naše heslo – mrtvý Legionář – dobrý legionář.


Hra se smrtí začíná !!!
Do you want play game ???

Shari - Imperátorka Mrcha největší
Caudron - Bič boží
Lakip – Super hajzl
Dzudy - Řezník
Erchiamon – doktor smrti
liba1 a spion – Viktor čistič
Matijari Trkxelsson - Diplomatický Ohnivec
Smrtihlav - Mazlíček smrťě
...ve zkratce je nás moc...celé vedení a všichni hráči :eek:)


PS:
CHceš-li býti nepřítel
budeš sežrán zaživa vyplivnuta bude jenom KOST,
svý města přejmenuj na TROSKY , nás je na to dost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Reakce

Tak by mě zajímalo kolik ještě vyplave takovejch podpásovek a myslím že nebudu sám koho by to zákulisí špinavosti zajímalo, jen tak dále ....

Tak myslím že po tom to zveřejnění podkladů by mohla dle mého názoru požadovat Zdisinka omluvu a já být na jejím místě tak bych na tom trval, až nyní to vypadá že tu někdo pořádně přešlápnul.

Jinak celkem hezkej obrázek jak se praktikuje a prezentuje vedení některejch aliancí, jen je škoda že se to děje za oponou ostatních .... každy at´si udělá obrázek sám, když vezmeme sledy událostí za posledních 6 měsíců, tak vše nasvědčuje tomu že se to tak odehrálo, jen je škoda že se to my jako obyčejní hráči dovídáme touto formou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
já si snad ten článek i přečtu :-D Mimochodem bude i nějaká polštářová bitva mezi holkama nebo to budete řešit jen na grepu?
 

DeletedUser

Guest
tak tomu říkám řešení situace :D

Shari, Shari myslím že jsi šlápla vedle a je na místě se zdisince zde omluvit a nejen jí ale všem hráčům tohoto světa, jen tak si zachráníš svoji důstojnost jako vůdce aliance
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3382

Guest
HZ

víš co?

V první chvíly jsem udělala chybu. Snažím se vždycky všechno vysvětlit, proč tomu tak je, bylo a tak. A je to chyba.

Takže Mažu původní příspěvek. nebudu se s tebou Hádat jako Slepice na Dvorku. Abychom si tu přeposílaly jednu a druhou a třetí pravdu. A Půjdu hrát.....

Trvám stále, na tom, že trvzení nejsou správná. Sanchesův názor je mi Ukradenej - v tu dobu, kdy to psal vládla popelka. Sanches neměl páru o Ničem.

a co se týká té omluvy? Tím lépe když jí nedáš... aspoň máme lepší cíle a motivaci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano Tripolis neexistoval, ale je to jiný názor na Vaše jednání s WING
Chtěla jsi podklady, tak sem ti část poskytla, je to doslovná kopie, kterou sem sem vložila se svolením Sanchese. Mám uloženo veškeré jednání v rámci Tripolis od jeho počátku až po jeho konec takže to svolení shánět nemusíš, protože už sme to určitě obě četli ;-)

Hezky vytrženo z kontextu, ale teď už moc odbíháme od článku. Nechápu, co v článku považuješ za očerňování Vaší aliance, ale tím, že tu teď budeš očerňovat hráče jiné aliance, což s článkem naprosto nesouvisí, tvojí reputaci nijak nepřilepší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdisinko o čem tato zase jednostranná zpráva mluví?
Zase jí napsal jeden člověk (ještě člověk který hrál 1 za 100 let a informace dostával od popelky která hrála na 10 účtech). A není to tím pádem vůbec korektní. Asi bude opravdu nejlepší začít mazat Vaší ali mnohem rychleji z mapy, než to děláme doposud a nepsat si tady jak blázni.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru