• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Návrhy a Nápady pro informátora světa Gama

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
hezká debata:)
takové mám rád..;)
jen s dávejte pozor na zbytečné citace doubleposty apod.. přístě budou létat karty..
 

DeletedUser

Guest
Komu není rady tomu není... ;). Věř, že mi to radost nedělá, rozhodně to nepatří mezi mé celoživotní koníčky - "kartovat" hráče. Prosím,jestli že chcete pokračujte v debatě, duchapřítomné potyčky nám rozhodně nevadí, ba naopak :p
 

DeletedUser3020

Guest
:)

No tak redakce nás z názorů na Orákulum vyhostilo sem a tady se to taky někomu nezdá? :D To budeme přesouvání zase někam ? :)
Nebudu spamovat samozřejmě, jen doplňuji :). Chtěla jsem se zastat našich a zároveň v tom je i můj návrh, jak to udělat příště lépe, tak nemyslím, že by se sem hodilo ,,komu není rady..." :)...Debatujem neeee? Já nekoušu, jen reaguju :D
 

DeletedUser

Guest
Avšak zde to nikdo nezakazuje. Ovšem i zde platí pravidla fóra...
 

DeletedUser3020

Guest
Jojo, proti tomu nic, já chápu :).
No snad je neporušuju, nemyslím tedy...to až teď tímhletím mimo příspěvkem, kterej pak smažu :D
 

DeletedUser

Guest
Nech to být - Tohle je na moje triko ;-). Zformuloval bych to jako osvětlení ;)
 

DeletedUser3020

Guest
Zamrzlá konverzace

Vážně hodně by mě zajímalo, proč tady ta konverzace zamrzla a proč mi nebylo od informátora na můj příspěvěk odpovězeno? Měla jsem ten pocit, že se tu máme vyjadřovat k jeho práci a diskutovat o tom, co udělat lépe apod...Bez odpovědí to jde velice těžko.
 

DeletedUser

Guest
ale ted je informátorem hráčka zdisinka :) tak se obrat na ní...já jsem informátor Zety už :D
 

DeletedUser3020

Guest
Já vím, že ano ;)...Však to bylo taky na ni ;). Přece by to tu měla sledovat a reagovat, nebo se mýlím?
 

DeletedUser

Guest
To již záleží na informátorovi, jak se k tomu postaví... Pokud považuje debatu za zbytečnou, zkrátka se odmítne vyjádřit, pokud jí posoudí za rozumnou, vyjádří se, tohle záleží pouze na informátorovi...
 

DeletedUser3382

Guest
Reakce

Upřímně řečeno...nečekala jsem NIC jiného ...
Aspoň to ukazuje charakter ...
 

DeletedUser

Guest
no měl jsem pocit že Shari chybí vyjádření informátora...
 

DeletedUser3020

Guest
To my chceme obě vyjádření informátora a myslím, že by se to slušelo...Ale místo toho je jen ticho po pěšině. Takle si informátora nepředstavuji, omlouvám se. Myslím si, že pokud jde o časopis pro všechny, tak by měl být vstřícnější k diskuzi. My nekoušeme, ale čím víc nás ignoruje, tím víc nám to spíš dokazuje, v čem máme pravdu :)

A osobní zpráva myslím rozhodně nepomůže....No uvidíme, jestli se ještě vyjádří.
 

DeletedUser

Guest
K tomu už není, co dodat. V tvém komentáři k článku nebyla jediná otázka, pouze tvůj názor. Který víceméně komentuje to samé, co už psali ostatní z Vaší aliance zde. A na to už ste mou odpověď dostali a nevidim žádný smysl v tom, abych opět odpovídala to samé.
Tuhle debatu považuju za uzavřenou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5504

Guest
Také myslím že už to stačí. Těch návrhů a těch všemožných nápadů je tady spousty. Je to dobré ze začátku teď u debata o ničem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru