• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Návrhy a Nápady pro informátora světa Gama

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To máš pravdu naší ali to zase hezky nastartovalo :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
O čem se tady bavíme? Vy pošpiníte ve svém časopisu naše jméno aliance a my si to pak máme vyřikat se zdisinkou? To je asi špatně! Doložíme společně důkazi že Váš časopis nepíše pravdu a každopádně trváme na omluvě v dalším čísle. Není samozřejmě problém aby někdo od nás Wing, imortal se zdisinkou napsali pravdu. Ale uvádíte tady prostě lživé údaje a my se ohrazujeme. Za to půjdeme diskutovat někam kde to nikdo neuvidí?


prosim ta,co sa ti nepaci?to ze vam niekto povie pravdu do oci,nenecha sa komandovat ako male decko?ved presne koli tomu sa rozpadol aj TRIPOLIS.prestante aj so Shari mlatit prazdnu slamu,a pokial mate na nieco nejake dokazy,predlozte ich,a potom mozme diskutovat.doterz ste boli nauceny len komandovat a pozivat vyhody.no pokial niekto nieco povie,co sa vam nehodi,uz lietaju hromy-blesky.
pokial sa dobre pametam tak na vstup do hlavnych ali-strazci,legio a lake bol stanoveny limit 50k.ked Shari zobrala mensieho zarucila sa zan s tym,ze mu pomoze v rozvoji a chcela na to mesiac casu.ked to iste urobila Popelka,Shari jej uz davala iba 14 dni casu na to iste.prave pre to som odisiel aj zo spolocneho chatu na skype.
 

DeletedUser

Guest
ano Shari som covboysk a vobec to netajim.zmazany som bol koli nespravnemu prevedenie-prenechaniu-predaniu uctu,ale pokial viem nejde tu o mna,ale o dokazy ktorymi sa ohanate a zatial nic nepredkladate.tak co je s vami?zamrzli ste alebo co?ci klasicka vyhovorka,uz som to zmazal-a?:grepolis
 

DeletedUser3382

Guest
Nevím proč se zabývat něčím takovým -UŽ ZASE. Něčím co je staré od Listopadu. A hájíte si svou pravdu a my svou. Ale to neznamená, že to Zdisinka opře vše do časopisu. Má to být nezávislý článek a ne Reklama na Legionáře.

Nebudu tu prskat jednu špinavost za druhou - hádat se jako slepice. To mi stačilo v listopadu minulého roku, opravdu nemám zájem se NIJAK už ospravedlňovat - ani za sebe ani za Alianci...Přijde mi to až trapné - neustále kolovrátkovat. Posílat sem 250 důkazů z konverzace, které stejně smetete ze stolu a nazvete to "vytržené z kontextu" Jako bych vám pobourala bábovičku. Raděj to budem řešit bez řečí a bojem.

Vy máte svou pravdu a my svou. Tak to tak nechme. "tak to ostatně u "nepřátel" chodí"

Vyhovorka "Smazala" právě konáme na Vaších hráčích.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdisinko o čem tato zase jednostranná zpráva mluví?
Zase jí napsal jeden člověk (ještě člověk který hrál 1 za 100 let a informace dostával od popelky která hrála na 10 účtech). A není to tím pádem vůbec korektní. Asi bude opravdu nejlepší začít mazat Vaší ali mnohem rychleji z mapy, než to děláme doposud a nepsat si tady jak blázni.

Možná jednostranná zpráva, ale není to názor Legionářů. Mám k dispozici i hromadnou zprávu, kterou jste vy rozeslali u Lakedaimons, tak pokud byste na tom trvali, tak jí sem můžu hodit taky. Ale jak už sem psala shari, tohle handrkování už nemá s článkem nic společného. V článku nebylo napsáno nic špatného, že vy se tam vidíte černě, je názor pár jedinců. Kdybych vás chtěla článkem jakokoliv poškodit, tak by ty vypadalo jinak.

Každopádně nemá cenu to rozebírat stále do kola
 

DeletedUser6268

Guest
Stále nechápu o co tu některým jde, jen se potvrzují má slova že někteří se tu chováte jak diktátoři, takovejm dát moc do ruky tak je tu další pohroma na světě, je dobře že to je jen hra, tak se přestań te osočovat a raději ukažte vaše hráčské kvality, křičet umí každy:grepolis

Proč se asi nevrátily všeci hráči zpět z aliance strážců a wingů po rozdělení zpět ke strážcům, myslím že je to nad slunce jasné .... proto ten pokles bodů a 2 příčka, ale faktem také je že aktivně rychle jdou nahoru

Prostě nechápu co zde řešíte ...... raději by jste měli hrát a připravovat se na verzi 2.0 tam ukažte vaše kvality hráčů a kvality vůdců

opět se vidí jen že hráči strážcu zůstaly u wingu ale už nikdo nevidí kolik hráču přeslo od wingu do strážců.holt zaujatost
 

DeletedUser

Guest
Tady šlo o to, že mi bylo vyčítáno, že sem zapomněla upozornit v článku na to, že Vám spousta bodů zůstala u WING.
 

DeletedUser3382

Guest
Info

Abych to upřesnila: Nejen u Wing.

Přestupem strážci Stratily Veškeré statistiky. - Jelikož První místo v útočníkách "zdědily" Odpadlíci2 (přejmenováno před vstupem do Wing) a to samé obranu(myslím byly jsme třetí?) Pak se sčítala statistika u Wing.

Prakticky přechodem z Wing Z5, jsme jakoby založily novou alianci a tedy Patřičné bojové statistiky začaly od počátku. To co je vidět je vlastně jen práce za dobu co jsme se rozpojily.

Co se týká hráčů:
Někteří zůstaly ve Wing, ať už byl důvod neaktivita či se jim tam líbilo -byla jejich volba. Taktéž Viva jelikož většina hráčů pochází právě ze Scrin. A někteří hráči z Wing přestoupily ke Scrin časem ...myslím, že toto až tak důležité není. Každý hráč má právo zvolit si alianci sám.

Teď pouze Scrin dohání to co bylo před sloučením.....své bojové body a první příčku (kterou jsme v POP dohnaly nedávno).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Teda čekal jsem od toho článku, že bude mnohem víc skandálnější, že vyprovokoval takovou reakci...
takže (moje subjektivní -když tu tak voláte po korektnosti bože proč?) výtky k článku (chaotické):
1) asi tam měly být orientační data kdy k těm událostem docházelo (pro lidi co nemají přehled)
2)cílem bylo zničení WING? (no nevím jak jinde, ale na M-54 kde většina Lamek a pár strážců bylo, tak určitě ne)
3) po tom co se rozpadl tripolis bylo rozdělení asi celkem jasný, DoN mezi SS A Wing musel dopadnout spojkem (aspoň takhle zpětně se to zdá) a z toho pak vyplynulo, kdo bude stát (a stál) proti. (Imm, LV, Lake atd...)
4) sloučení Imperialistů a Imm je jen taková vedlejší kapitolka, to bych tam snad ani nepsal:)
5) statistika je v pořádku (ok mohla tam být poznámka, že scrini jsou na světě nově jen cca 3 měsíce), systém to prostě počítá takhle a všeobecně se to ví. A tím, že jste si založili novou ali jste s tím počítali, proto výtka ke statistikám prostě není oprávněná...

Osobně bych význam toho článku nepřeceňoval, dneska jsou už ty karty nějak rozdaný, měnit se moc nebudou a... a co jsem to jenom ještě...
Shari co ti na tom vlastně vadí konkrétně? Ty ukázky z jednání? Vyhlášení války je povedené ;-) (a na zveřejnění korespondence má snad každý právo (není-li uvedeno jinak))

Ps: neaktivní nejsou argument, je to součást ali jako každá jiná...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3382

Guest
John-ka

Myslím, že Erchiamon to vystihl naprosto přesně na foru a co mě osobně vadí jsem už napsala....takže nemá smysl to psát znovu dál a dál...to sám uznej, že je stále dokolečka.

Jinak jedeš na MOR?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Shari, tak proč se stále snažíš očistit, řekl bych asi proto že nemáš až tak čisté svědomý jak se tu snažíš preferovat, hodte to konečně k ledu vždit´ je to už trapné a většina hráčů se tím jen baví
 

DeletedUser5567

Guest
Tak dá se předpokládat, že zdisinka má do problematiky úplně jiný vhled a tím pádem se víc opře o to co sama ví, zažila a pamatuje si (to je ovšem doprovázeno jistým subjektivním pohledem na věc-překlapivě). Martin o historii gammy ví (věděl) kulový, proto byl ten jeho článek možná objektivnější (i když tam bylo zas moc imp a imm). Osobně jsem si v tom nevšiml ničeho co by vás uráželo nebo bylo jinak závadné... Nějaký (doslovné, nerevidovaní a kompletní) znění půlroku starých smluv stejně dneska už nikoho nezajímá :) Ty články bych viděl jako hrubě ilustrační pro lidi co o tom ví málo a ne jako práci profesionálního historika (alá II.SV den po dni)...

Jistě že se na MOR jede... mohli by jsme tam naplánovat asi i nějaký větší srazík...
 

DeletedUser3382

Guest
John-ka

Tak to zajdem....ale Griotku...už nééé :D
Ale dám medovinku ... :p
Sraz, proč ne....výbavičku včetně armádní výzbroje beru sebou :D
To se domluvíme po soukromce. ;) ne tady
 

DeletedUser5567

Guest
Tak ono tam jede dost lidí tady z fora, ale povětšinou na gamě nejsou ;-) My jsme měli griotku? něco tak slabýho jsem vážně pil? fuj....
 

DeletedUser3382

Guest
John-ka

Nee....tys pil vodku..nebo slivku co si pamatuju...nebo něco obdobnýho.

To já měla griotku :eek:) Jsem prostě slabej kus :D na lihoviny :D
 

DeletedUser5567

Guest
Slivovici ;-) Su z moravy ne z ruska :-D Ale to jsme myslím trochu odbočili od tématu
 

DeletedUser3020

Guest
Názor

Ahoj, ráda bych taky přihodila názor, jako členka Strážců a jako hráčka, co zná Shari z doby, kdy měla 3x méně bodů, než já a nyní je tomu naopak díky její radosti ze hry a věnovanému času :).

Tak mi přijde, že ani Shari ani Dzudy zde na fóru nebyli vlastně pochopeni, co jim na článku vadí. V článku jsou narážky na vedení Strážců, např. v té části, kde se píše, že se mělo vedení poučit z předešlých chyb rozpadů Tripolis a pak by se nerozpadli Strážci WING....Tak jen bych k tomu dodala, že WING byli dobří silní hráči, ale více hráli sami za sebe. Nic proti tomu, ale tím se potom rozcházely názory na vedení naší ali a jejich a proto se i vedení rozhodlo se v dobrém vrátit zpět. Někteří hráči skončili uplně, jiní i přešli k nám, jiní zase zůstali u WING, nikomu nebylo nic nakazováno.
Narážky zde na přebírání neaktivních jsou taky zvláštní - o co jde? Je to přece normální. A naše ali opravdu není ta, co by šla jenom po šedivkách :D. Ale přece si tam nenecháme nakýblovat nepřítele :).

Taky k části ,,šuškandy o spojenectví s WING" - řekla bych, že aliance si nejsou vzájemně povinni říkat si o svém spojeneckém či nespojeneckém vztahu s jinými ali, pokud nemají spolu nějakou dohodu, tudíž, když se z DoN stane sloučení, neznamená, že se mlží, ale že se někdo nezeptal na aktuální informace :). Dle mého názoru....

A poslední věc, co mi přišla ve článku také trochu mimo ,,Kdyţ uţ nic jiného, tak jsme se alespoň nad těmi výplody v hromadné zprávě zasmáli."
K tomu jen toto....je zřejmé (a to je asi i přirozené), že naše vůdce Strážců neznáte. Shari a ostatní ve vedení jsou veselí lidé a z této hry mají zábavu, takže i tato zpráva, která byla uveřejněna je brána s nadhledem a ne s žádným zarputilým dětským vykřikováním do tmy. Ale to bohužel nemůžete vědět, jen jsem to chtěla dodat, protože oběžníky nadneseného významu máme často a není to aspoň nuda :).
Ovšem myslím, že by si redaktor/autor neměl dovolit označovat něčí text jako ,,výplody", pokud jde o časopis.

Prostě šlo o to, že tam jsou na naši ali narážky, byť někde menší, někde větší, tak jsou a hráči, kteří nemají páru o tom světě to pak mají zkreslené...

Jen pro rejpaly nakonec: Jasně, mohla bych vám taky dělat informátora, když jsem (jak někoho jistě napadne poznamenat) ,,tak chytrá". Nedělám to z nedostatku času, jinak bych se tomu klidně věnovala za Betu i Gamu. Ale protože mám nárok na svůj názor, tak jsem ho zde napsala a není to nic osobního vůči autorce článku. Strávený čas a práci s textem oceňuji, že dá zabrat....jen se toto zrovna toliko nepovedlo...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru