• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Návrhy na ankety

DeletedUser

Guest
Něco ze SK fóra:

Koho máte nejraději z Teamu ?
-Jonik
-Pythón
-Rizael
-Sultan
-Charon
-Morfeus
-Hermés
-Kalypsó
-Kerberos
-ScuderiaF
-Senéria
 

DeletedUser

Guest
Nový svět

Nestálo by za to udělat anketu kolik lidí by chtělo, aby byl vytvořen svět, kde budou platit všichni stejné měsíční poplatky? Chápu, že mikroplatby vynáší víc, ale pro některé hráče by možná bylo lákadlem hrát hru, kde jsou na tom všichni stejně a určitě by stálo za to vědět, kolik takových lidí je. Popřípadě bych se ptal i na to, kolik by ten měsíční poplatek měl být. Mě osobně už mikroplatby pokazili radoust ze spousty her. Nejvíc mě dostali na Rapelzu, kde není problém potkat hráče s výbavou za párset dolarů, což je pro našince celkem hromada peněz. Navíc většina lidí kolem mě přestala zřejmě přesně z těhdle důvodů hrát a já je asi budu následovat. Chápu, že mě tady nikdo nedrží, ale každej platící hráč dobrej, ne?
 

DeletedUser

Guest
No to asi nie. Neviem kto by ti na taky svet isiel aby musel platit. Myslim ze vacsina hracov premium nepouziva, ak ano, tak vacsinou len sem-tam ked sa im zvysia nejake drobne a poslu si SMS. Ale pravidelne plati premium podla mna len male percento hracov, takze mozno by si na takom svete nakoniec skoncil uplne sam. ;)
 

DeletedUser

Guest
náhodou, mě se návrh líbí, nevěřím že až zas tak málo lidí hru hraje gratis. uvidíme co řeknou další:) ono je jasně že by záviselo na velikosti měs. poplatku a některé funkce by ztratily smysl.. kdyby měli všichni o 30%větší výnosy tak je bonus k ničem..že mají
 

DeletedUser

Guest
No právě

Vzhledem k tomu, že neplaticích hráčů je většina, protože nechápou, že hru musí někdo provozovat, tak si myslím, že na světě, kde by nezáleželo na tom, kolik kdo zaplatí, ale jak je kdo dobrej, bych určitě sám nezůstal. Každopádně na světě lota už pomalu nemám s kým válčit, protože jsou všichni hrozně daleko...
 

DeletedUser

Guest
neplaticích hráčů je většina
kde budou platit všichni stejné měsíční poplatky
Ak je neplatiacich hracov "vacsina", tak potom vacsina tvoj navrh nebude chciet, pretoze ak neplati teraz tak mesacne poplatky urcite platit nebude.

Moze to INNO vyskusat na EN serveri ci sa to uchyti ale na CZ sa to myslim aj tak nedostane, na SK urcite ne. :D


některé funkce by ztratily smysl
Myslim ze vacsina funkcii by boli zbytocne. Napr skracovanie vystavby. Vyznam by mali len planovac utokov, prehlad dedin a administator.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru