• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Něco na úvod

DeletedUser8979

Guest
Zdravím milé čtenáře,kolegy,hráče a bojovníky!

Něco na úvod....
Dnes si shrneme,co nás v příštích dnech čeká,co si povíme,co ode mne můžete očekávat a proč jsem vlastně zde?


Začneme tím,že si řekneme něco o samotném pisálkovi Piwusovi.
Hraji pod jménem Piwus,začal jsem na světě Kappa,mé začátky byli poměrně snadné,dostal jsem se do kolektivu,který rozhodně tuto hru hrát umí a byli tak ochotní,že my sdělily jejich zkušenosti za což jim opravdu děkuji,dnes mé bitevní body činí 457.233 bitevních bodů a mám 37 kulturních bodů,asi si řeknete,není to moc,ale jak vidíte,i s tímto počtem kulturních bodů jsem dosáhl svého cíle,můj cíl byl jednoznačný,a to ten vyhrát svět,po mnoha bitvách se stalo to,co jsem v životě nečekal,obdržel jsem cenu "Vítěz světa" na což jsem opravdu hrdý!Pokud by jste mne chtěli vyhledat i na jiných světech hraji i na Iotě,Lambdě,Achillesu,Ný,Mý a na těchto světech,se snažím také něčeho dosáhnout.K mím útočným a obraným schopnostem,mno co na to říct?Jsem lepší obranář než útočník,to řeknu na rovinu,avšak být dobrým obranářem není takoví problém,člověk si musí najít svou taktiku která mu bude vyhovovat.

Nyní k mému Bloggerskému titulu....

Jak jste si již všichni všimli,nosím sebou také titul "Bloggera" pro svět Kappa .Co v podstatě tento titul přináší pro vás a co vlastně budu vykonávat ?Odpověď je snadná,blogger je něco jako "novinář" co píše do novin,avšak já píši na fórum Grepolisu,o čem budu psát?Budu se snažit vám přinášet co nejvíce čerstvých informací o válkách,aliancích,divech,určitých hráčích a mnoho dalšího ze světa Kappa...Mohu vám předem říci,že pokud rádi čtete novinky ze světa Grepolisu,máte se opravdu na co těšit!Články budou vycházet jednou týdně a já se budu snažit vám podat co nejvíce informací z událostí tohoto týdne.

To by bylo asi vše na úvod,doufám,že se vám moje články budou líbit,že vás to bude hlavně bavit číst a já vám slibuji,že se budu co nejvíce snažit vám přinášet čerstvé,pravdivé informace ze světa Kappa.V případě jakéhokoliv dotazu mne můžete oslovit vtomto tématu.

Těším se na vaše zvědavé mozečky!Příští článek očekávejte pravděpodobně příští sobotu.
Váš Blogger Piwus.....
 

DeletedUser

Guest
Nechci být velký rýpal, tak to řeknu ještě hodně slušně - pokud se chceš přirovnávat k novináři, pak to, co píšeš, musí mít nějakou formu. Těžko bude stačit jen občas něco podtrhnout či zatučnit. Toť vše, nechci zvyšovat hlas.
 

DeletedUser8979

Guest
Ale já se nepřirovnávám k novináři,to sis to špatně vyložil,já chtěl pouze čtenářům naznačit,oč práce Bloggera je,také že jsem napsal "něco jako" a né "blogger je jako novinář".Prvně si to pořádně a několikrát přečti,abys to pochopil :) (neber to formou urážky..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Piwusi, jsi v tom směru průkopníkem, tak držím palce, ať se Ti daří! A určitě nejsem sám, že ano? ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
A jelikož je v tomto směru první, budeme muset určité chyby tolerovat ;) Každopádně jsem velmi natěšen na sobotu, až si přečtu info o dění v aliancích, o kterých nic nevím! :)
 

DeletedUser8979

Guest
No jo...Je to poprvé co takhle píši a ta nervozita opravdu je,děkuji povzbuzení .-) Chyb se nejvíce bojím,budu se však snažit,je nedělat...
 

DeletedUser231

Guest
Chyby jsou lidské, i já se zmýlím (pochop já a zmýlit se :D )

Každopádně gratuluji a jak jsem ti psal na profil, přeji mnoho štěstí a nervů :) Hlavně nebuď nervózní, je to k ničemu ;)
 
Nahoru