• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Něco ze slabší stránky

DeletedUser8979

Guest
Zdravím všechny milé čtenáře....

Bohužel Vás budu muset zklamat.Co jsem zjistil,tak svět Kappa je opravdu "mrtvý" a již tam není tak živo,jak před divy.Nicméně jsem se snažil,ale moc toho nezjistil,jak jsem slíbil,vypíši zde tedy ten seznam TOP 10 obránců a útočníků a podám informaci,která mi byla za tento týden sdělena.


Top 10 útočníků

JménoAlianceBody
1.koljancz2Lamky z M452596950
2.vulvulWarriors Angeles1589667
3.M.MAKSMarathón1287978
4.KubynoWarriors Angeles886467
5.orchidkaSněhurka a 3 trpaslíci834938
6.Cháron82Argejské království825606
7.DemeryelBlue expendable786000
8.stan.84-bez aliance-734666
9.Šašci-bez aliance-720078
10.KukoskarArgejské království672311

Top 10 obránců

JménoAlianceBody
1.KukoskarArgejské království1700503
2.vulvulWarriors Angeles1444634
3.BodvedSněhurka a 3 trpaslíci1322092
4.koljancz2Lamky z M451272739
5.DemeryelBlue expendable1180772
6.homolis22Argejské království1152448
7.pavelstartPiráti z Grepolisu985786
8.AlkoholikusŘecké pivovary985786
9.kaja.petMarathón767170
10.Gemoras-bez aliance-741535

±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ± ψ±ψ±ψ±±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±
Pirátská Feidiova socha Dia, Olympie
Philidova_Socha_Dia.JPG

Vše počínaje dnem 6.10.2012,počátek toho dne byl však obvyklí,místní obyvatelé zbrojily,stavěly,bránily svou vlast a útočily na jiné,ale tento den byl osudným dnem pro alianci Piráti z grepolisu a jejich div Feidiova socha Diana na úrovni osmé.....

Jediní kdo útočil,jsou pouze dva hráči,a to Pája I a Vašo,člověk by řekl,že je to pošetilost,jít ve dvou proti celé velké alianci která má 83 členů.Když však se večer těsně před nočním bonusem z mlhy objevily ohnivé lodě,válka propukla.I ty největší mořeplavci měli obavy ze samotné ,chladné smrti,jejich cíl však byl zničit všechny lodě v nepřátelském městě,tato válka byla zaměřená na více na lodě než na pozemky ale co to?Jeden voják hlásí:Kolonizační loď sedí!Nemožné ,se stalo možným,kolonizační loď sedí ve městě,nyní jej zbývá ještě úspěšné ubránit,hned několik podpor od aliance Blue expendable přijelo okamžitě chránit kolonizační loď před útoky.
Zeus.jpg
Zvědové ani vojáci nehlásí žádné útoky,noc byla klidná a bez potíží,ale jakmile skončil noční bonus a slunce začalo vytahovat své paprsky,útoky se shromaďovaly jako hejno much ve velkém počtu,co zvědové vypráví,na město kde seděla kolonizační loď jelo 358 útoků,aliance Blue expendable však kolonizační loď za každou cenu držela,útoky ohnivých lodí se zdáli neúnosné,celkem v této bitvě padlo Pirátům z Grepolisu přes 35.000 ohnivých lodí !Celkoví výsledek je ten,že Vašovi se povedlo město dobýt a aliance Piráti z Grepolisu přišla o div Feidiova socha Dia, Olympie.

image.php

±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ± ψ±ψ±ψ±±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±ψ±


Na co se můžete těšit příště?

Pro příště vám mohu jedině slíbit že vám sepíši opět TOP 10 "Hráčů na moři" a "Aliancí na moři",budu se snažit zjistit aktuální dění na světě Kappa.
Doufám,že i když byl článek kratší,že se líbil a v případě dotazu se neboj zeptat!-Piwus.

Speciální poděkování hráči Vašo.​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Jak se říká, každý den není posvícení... :)
Třeba během brouzdání narazíš na něco zajimavého - a nebo také ne :D

Ale co chci říct, jen tak dál! Jen tak dál kolego... pokud budeš hráti i na jiných světech, zkus své štěstí i tam ;)
 

DeletedUser8979

Guest
Opět,milý Rebelius dokáže povzbudit,ale co jsem nepochopil,"hrát" na jiných světech,nebo ještě psát i pro jiný svět?Asi hrát ne?A kdybych měl psát pro více světů-není problém :)
 

DeletedUser231

Guest
Díky, nemám to ve smlouvě ale dělá mi to radost :D

Myslel jsem to tak, že pokud hraješ i někde jinde, zkus se přihlásit na Bloggera i tam... Tzn. že pokud hraješ na Thétě, zkus dělat bloggera i tam - například.
 

DeletedUser8979

Guest
Mno,co bych bral by byl Achilles,ale ten je již zabraný,ale co mě napadlo...Vynikající nápad-Ný,nový svět na který čekají spoustu dobrodružství,no to abych napsal Jonikovi :)
 

DeletedUser231

Guest
Na Ný hraju osobně a tam je opravdu o čem psát... Držím palce ať Tě zlý, diktátorský hromovládce Joník pustí i k dalšímu světu :D
 

DeletedUser8979

Guest
No to tedy je o čem psát,a to ještě nevypukla pořádná válka :) Již jsem mu napsal,tak uvidíme reakci :))) :grepolis
 

DeletedUser5567

Guest
Místní obyvatelé byly jen obyvatelky, jinak zatím nejlepší. Musím už taky něco napsat, jsem nějak pozadu za plánem
 

DeletedUser

Guest
Především Vás zdravím,

Musím oponovat, nezdá se mi že by svět "Kappa byl mrtvý" ba naopak, co jsem jako aliance se zmocnily Divu u Pirátů konkrétně Pyramidy, myslím a jsem přesvědčen že jediná aliance která bude chtít tento svět vyhrát, jinak řečeno postavit všech 7 divů jsou Berušky a bohužel budou muset spojit síly z "ostatními" aby nám tento div sebraly. Mám nějaké indície o chystané akci několika aliancí proti naší a našemu divu Pyramidy, už se něco rýsuje kolem našeho ostrova z Divem Pyramida. Z
Zde na tomto světě je dost kvalitních hráčů a dost jich je i v naší alianci což jsem velice rád že mám skvělé bojovníky po boku.

Tím to také jasně dávám všem najevo kteří nestojí v našich řadách že se jejich vojska i z lodstvem potopí u našich měst které chrání statečně naši pyramidu.

Ano, jsme malá aliance z kvalitních bojovníků ale máme velké ambice.

U našich břehů z Divem vytvoříme jedno velké pohřebiště nepřátelských vojsk i lodí, tam zemře hanobnou smrtí nepřátelské vojsko a zbytek se utopí v rozbouřených mořích také padne hodně i našich statečných vojáků, čest a sláva členům aliance a jejich vojskům.

Náš cíl je jasný.

S pozdravem Demeryel
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru