• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášení chybného překladu - Hra verze 2.0

Thasoss

Grepolis tým
Na nahlášení chyb na wiki je tu jiné téma. Jakmile budu mít heslo od účtu na wiki, tak to opravím. :) Zapomněl jsem ho totiž a wiki teď momentálně nikdo nedělá. :(
 

DeletedUser7382

Guest
Taky mám účet na Wiki, tak jsem to opravil. Je to asi jen malý překlep na Wiki, žádná důležitá chyba. Snad si na heslo brzy vzpomeneš.
 

Thasoss

Grepolis tým
Snad... nebo si ho nechám zjistit od Charona. Za opravu chyby díky. Přes víkend si k tomu sednu a projdu to stránku po stránce, snad bude čas.
 

DeletedUser9897

Guest
Pročítal jsem si ali. fórum, a u všech příspěvků se mi místo tradičního
citovat, upravit, smazat objevilo:
citovat, mgr, spolykat
 

DeletedUser7382

Guest
Jsou to ale podivné chyby. :-/ Kde se bere ve hře něco, co do ní nepatří??
 

DeletedUser7382

Guest
Mezi doplňky mého prohlížeče mám jen rozšíření od antiviru, nic dalšího.
 

DeletedUser75

Guest
Díky za informaci, bude to neprodleně nahlášeno k opravě. :)
 

DeletedUser10502

Guest
U bonusu z ostrovních misí, a nyný aji z kalendáře, respektive kola šrěstí, to píře u bonusu na rekrutování, " Za 4 týdny ZLAŤÁKŮ můžeš zkrátit dobu rekrutování všech jednotek o 20% "

a u jeskyně mi to píše " Building view - Cave "
 

DeletedUser7382

Guest
Text ostrovní mise Zkrachovalý kapitán není přeložen, je v angličtině.
[SPOIL] [/SPOIL]
 

DeletedUser5567

Guest
Truchlení (k zemětřesení)- u efektu je nápsano, že dojde ke zkrácení rekrutu o 20% místo prodloužení. A v kalendáři v popisku by mělo být zvýší.
 

Thasoss

Grepolis tým
K opravě došlo již v sobotu, pokud vím, nicméně změna se projeví až v příštím updatu. :) Díky za upozornění.
 

DeletedUser9519

Guest
Sekce: Aliance
Záložka: Rezervace
Pak dole: Nastavení rezervací
V pravém části okna je "Sdílené rezervace".

Když najedete na první ikonu, tak je tam napsané: "Navhrnout rezervace", správně je: "Navrhnout rezervace" nebo "Přidat rezervace".
 

Thasoss

Grepolis tým
Překlep opravíme, změna se projeví až v rámci příští aktualizace. :) "Přidat rezervace" už je něco o dost jinačího. Navrhnutím rezervace zpřístupníš rezervaci jen dané alianci, resp., ale ta rezervace tam fakticky ještě není. Tudíž by to bylo matoucí.
 
Nahoru