• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

napadený div - označení

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nápad/ návrh
Označení napadených divů

Koncept:
Návrh se týká levé nabídky Žebříček/Div světa a označení divů, jejichž výstavba je pozastavena. Ať už dobytím nebo kolonizací ostrova s divem jinou aliancí.

Důvod:
Aktivizace hry a podnícení k bojům.

Detaily:
U takto pozastaveného divu by mohla být červená stopka a jméno aliance, která div atakovala.

Grafika:

Rovnováha:
Podnícení bojových snah aliancí o zvrácení předem daného výsledku surovinových závodů.

Podvádění:
Nejde.

Závěr:
Nemám potřebné informace, ale myslím, že divy vzali šanci i motivaci menším aliancím ale nepodnítily přitom boje mezi velkými favority. Vývoj jednotlivých divů není transparentní. Vyditelně označené ataky jiných aliancí by mohly působit jako podnět pro ostatní a přidat hře na dramatičnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
souhlas, akorát nevím zda to má cenu spousta světů finišuje s divy
 

DeletedUser

Guest
Kdyby to bylo málo, navrhnul bych bonusy za úspěšný atak. Třeba ve formě ukořistění části nebo všech propadlých surovin.
 

DeletedUser

Guest
aktualizace

Nápad/ návrh
Označení napadených divů

Koncept:
Návrh se týká napadání ostrovů s rozestavěnými divy. Má dvě nezávislé části.

1. - Doplnění levé nabídky Žebříček/Div světa a označení divů, jejichž výstavba je pozastavena. Ať už dobytím nebo kolonizací ostrova s divem jinou aliancí.

2. - Převod (ukořistění) části propadlých surovin z napadeného divu na div útočící aliance.


Důvod:
Aktivizace hry a podnícení k bojům.

Detaily:
ad 1 - U takto pozastaveného divu by mohla být červená stopka a jméno aliance, která div atakovala.

ad 2 - Menší díl kořisti za přerušení výstavby kolonizací divotvotného ostrova a větší díl za úspěšné dobytí města na takovém ostrově.


Grafika:

Rovnováha:
Podnícení bojových snah aliancí o zvrácení předem daného výsledku surovinových závodů.

Podvádění:
Nejde.

Závěr:
Nemám potřebné informace, ale myslím, že divy vzali šanci i motivaci menším aliancím ale nepodnítily přitom boje mezi velkými favority jak se nejspíš očekávalo. Vývoj jednotlivých divů není transparentní. Vyditelně označené ataky jiných aliancí by mohly působit jako podnět pro ostatní a přidat hře na dramatičnosti.
 

DeletedUser7382

Guest
Já s tím souhlasím. A mimochodem ne na všech světech se s divy končí. Například u nás na Zetě si ještě počkáme ještě ~6 měsíců, než budeme moci vůbec začít. Navíc je tam rychlost 1, takže samotné budování bude na dlouho. :)
 

DeletedUser

Guest
I když na wiki je zmínka o zrychlení stavby božskou přízní, ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Jenom přízní u bohů, ale to je možné přeci všude. Pomalejší to bude tak jako tak.
 

DeletedUser7382

Guest
Co a kde mám vlastně hledat ? Já už jsem to četl spoustukrát.
 

DeletedUser

Guest
Asi ma na mysli to, ze na pomalsich svetoch su divy lacnejsie, takze nakoniec to pojde presne rovnako rychlo.
 

DeletedUser7382

Guest
Já vím, při rychlosti světa 3 je sice stavba 3× rychlejší, ale taky 3× dražší. Myslím ale samotnou stavbu a cestování surovin - to je pomalejší a rychlejší shánění surovin nevím, jestli to dokáže časově vyrovnat.
 

DeletedUser

Guest
trošku se odklánite od tématu:) věnujte se prosím tomu nápadu:)
 

DeletedUser7507

Guest
Jednu věc nechápu-a založím město na divotvorném ostrově a dostanu suroviny dostanu do A právě založeného města kam se to samozřejmě nevejde B města nebo měst které si sám zvolím C musím kořist od divu vyčerpat ihned nebo kdy chci?
 

DeletedUser

Guest
Podle stávajících pravidel suroviny z rozestavěného levelu při narušení ostrova propadnou. Podle návrhu by část těchto surovin přešla na div aliance, která ostrov napadla. Okamžitě.
Pokud by div neměla - propadly by.
 

DeletedUser

Guest
mě se tenhle nápad líbí aspoň by měli i menší ali nějaký způsaob jak si vydělat více surovin do divu a vneslo by to podle mě do hry boje a větší rivalitu...
když už jsme u těch divů podle mě by za popohnání divu přízní mohlo být ušetřeno více času , protože ani ne 10 minut nic není...
 

DeletedUser6172

Guest
Podle stávajících pravidel suroviny z rozestavěného levelu při narušení ostrova propadnou. Podle návrhu by část těchto surovin přešla na div aliance, která ostrov napadla. Okamžitě.
Pokud by div neměla - propadly by.
proč jenom část? všechny....další motivační prvek
 

DeletedUser

Guest
Ten nápad je k ničemu, když zpracovaný do návrhu jen čeká na foru až svět divů zkončí.
 

DeletedUser

Guest
hraji testovaci verzi světu hrdinu taky jsou tam divy, tak pokud budou i v normální verzi hrdinů bude tvůj nápad k užitku
 

DeletedUser6172

Guest
mohl bys z beta verze posílat nějaké info...podělit se o zkušenosti, díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru