• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Narozeniny - mixtyx

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10109

Guest
Zdravím. Tak jsem se zúčastnil i téhle soutěže.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
5:30
„Crrrrrrrrrrrrrr!! Co to sakra je?!? Proč mi k čertu zvoní budík v sobotu?! Vždyť je víkend a vstávat nikam nemusím.“ A pak mě to koplo a došlo mi, proč ten prokletý robot zvoní. Vždyť já se s klukama z aliance domluvil, že posadíme kolku do města nějakého hráče z nepřátelské aliance. Tak zapnu počítač, najedu na moje město, ze kterého budu posílat koldu. Ale co to vidim?? Kolonizační loď se ještě nepostavila? Až za 2 hodiny?? Tak to ne. Vezmu mobil, nakoupím pytel zlatých a šup zkrátit výstavbu lodě s velkými plachtami. Tak a už je v přístavu připravená k vyplutí. Ještě musím počkat pár minut, aby dopadla v 7 ráno ;). Pár minut uběhlo jako voda a kolda jede!! Teď už to jen mrsknout na forum, aby i ostatní spoluhráči mohli poslat útoky a podpory. A teď dobrou noc. Uvidíme se v 7 ráno.

O 1 hodinu a 30 minut později……..
Opět zapínám počítač a vidím nápis : „Dobývání začalo“. Jen to zase hodím na forum. Žádné útoky nejedou, takže to je zase jedna z mnoha klidných kolonizací ;).

Ale to asi hooodně předbíhám. Měl bych začít na začátku, když jsem ještě začínal se hrou jménem GREPOLIS.

Jo to byly časy. Byl jsem o pár let mladší, méně chlupatější a nerozvážný. K této hře mě přivedli kamarádi a tak jsem neodolal jejich slovům a usedl k počítači a zadal adresu grepolis.com. Pak jsem klikl na „Hraj zdarma“ (později mi došlo, že to hra zdarma není :D ). Zadal jsem jméno, heslo, znovu heslo a nakonec můj e-mail.Vybral jsem svět jménem Beta, u kterého byl mimochodem i nápis doporučený svět. Tak jsem tomuto doporučení neodolal a klikl jsem na toto políčko. Vykoukla na mě mapa obřího světa, plného ostrovů, vody a měst ostatních hráčů. Moje první slova byla : „Co to je?!“ :O. Bylo to tak matoucí. Nevěděl jsem co kde je, na co mám kliknout a jestli mám brečet a vykašlat se na to, nebo to aspoň zkusit a zahrát si. Přemohlo mě to. Postavil jsem dřevorubce, pak kamenolom, stříbrný důl, statek a pak i senát. Ale pak jsem si vzpomněl, že mi kamarádi, kteří mě to do toho zatáhli, říkali, že se tady může útočit na ostatní hráče. No jo, ale kde ty vojáky, kteří pak za mě padnou, mám vzít? Že by tržiště? Tam bych si je mohl koupit? Ne to ne. Tak že by kasárna? Aha, tak to je ono. Postavil jsem kasárny a vida. Hned jsem postavil prapor bojovníků s mečem. Nějakou tu hodinu se rekrutovali, ale mezi tím jsem došel na nákup pro rohlíky, a když jsem se vrátil, tak už byli připraveni k boji. Tak na koho pošlu útok? Tamhle vidím nějakého hráče jménem gelf. Kliknu na jedno z jeho mnoha měst a pošlu na něj útok o drtivé síle 30 bojovníků s mečem. Oni tam jdou 12 minut? Tak to si stihnu dojít na velkou na záchod. Za nějakých těch 12 minut přijdu k počítači pěkně vykakán, ale co to vidím? Všechno mi umřelo :((. Tak to ne, s touhle hrou končím. Ztratil jsem všechny svoje vojáky. Už se mi nechce je stavit znova. Je konec!!


Takhle to opravdu bylo. Hned první den svojí kariéry na grepolis jsem s ním skončil. A pak jsem se vrátil až na svět Pí.
Ten mě opravdu moc bavil. Ale pak mně přejeli sekerky a já čekal, až začne nový svět. A mezi tím než začalo Rho, jsem klikal pár měsíců na světě hrdinů. No to byla ale nuda, všichni tam měli asi o milión bodů více než já. :/ A pak to přišlo, začalo RHO. Od té doby jsem tu non-stop. Klikám jak divej a nic mě nezastaví. Poznal jsem mnoho zajímavých lidí. S některými jsem se seznámil i v reálu. Jediné, co mě zklamalo v tomto období, byl nový vzhled celé hry. Asi jako všichni jsem si ale zvykl a teď se mi moc líbí. Skvělý je také příchod hrdinů, kteří výborně oživili hru. Např. do Orfea jsem se zamiloval.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru