• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Nastavení nového speciálního světa

možná zkusím na zkoušku v čem bude speciální... ale nelognu se hned první den... počkám tak 7-10 dní ať mě to nehodí hned do středu mapy, tolik času na to hrát 2 světy přímo ve středu mapy bych neměl
 

DeletedUser12000

Guest
Veď vieš predsa zmeniť to, ako si hlasoval :) Vpravo dole máš možnosť "change vote".
 

DeletedUser10788

Guest
Tak sem zvědavý jestli vzpoura nebo dobývání ...
Ale jelikož poslední 6/6 je dobývání tak si myslím že se přikloníte ke vzpouře ?
 

mikosansobi

Grepolis tým
Bohužel, anketa nešla jinak nastavit. Vaše nastavení se předalo ke schválení.

Nastavení - rychlost světa, jednotek a trhu 6, ochrana 5 dní, počet hráčů v alianci 25, bez morálky, noční bonus 22:00-6:00, Divy (regular), dobývání (vzhledem k tomu, že poslední speciální svět je vzpoura),
 

DeletedUser12000

Guest
Tak to ste dali presne také isté nastavenia na ako na SK a tam to bolo dokonca aj bez hlasovania :) Jedine v nočnom bonuse je rozdiel o hodinku :)
 

DeletedUser12844

Guest
Milí hráči, na tento svět se těším a budu maximálně připraven. Je tu nějaká parta hráčů co se na tento svět chystá a bere ho 100% vážně? Rád se připojím.
 
Jste blazni. 6 rychlost na divy? Podle meho takova rychlost patri na dominaci. Uz vidim jak po roce hrani na 6 rychlosti v 25 lidech se vsichni trepete na sypani divu kam v tech par lidech budete sypat ty miliony surek:D presneji od startu do 10 levelu na surovinu 343 600 000 . To bude uplne zazitek.

Delak dobyvani bude 8 hodin podle nocniho bonusu, no uprime na dominanci parada na dlouhej svet to dohraje par lidi. Preju peknou zabavu
 
Klidně bych tam šel divy mi nevadí bude tam dobývání tak aspoň něco ale bude to bez morálky a to není pro mě
 
Nahoru