• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nastavenie - Zancl

Zdravím,

chcel by som sa spýtať, kedy mienite láskavo zverejniť nastavenia ďalšieho sveta? Na fórach nemeckého a francúzskeho Grepolisu je info už druhý deň, aj ostatné regióny už majú info... Nie je na to žiadny objektívny dôvod, už týždne dopredu viete, že svet odštartuje 21.6. , to je taký problém dať tú info PRED VÍKENDOM, aby sa mohli dohodnúť partie a pozbierať ideálne v predstihu? Som si istý, že by celá komunita ocenila, keby sa info o nastaveniach dávali čím skôr, aby sa nemuseli rozhodnutia či ísť alebo neísť hrať daný svet robiť deň-dva pred.
 

Thasoss

Grepolis tým
To, že známe týden předem datum, neznamená, že známe i nastavení. Jak si můžeš povšimnout, většina regionů zatím nastavení neoznámila. Snažíme se informace vždy podávat co nejdříve. Skutečně to není tak, že by to někde bylo připravené a někdo byl jen líný to uveřejnit. Nicméně metodika je taková, že o nových světech má vyjít info 24 hodin předem. Jakoukoliv delší lhůtu proto prosím považuj za příjemný bonus, nikoliv za pravidlo.
 
Fíha, tak to je zajímavý, díky. @Thasoss . A díky i za vysvětlení behind-the-scenes, sice furt nerozumím proč mají naše regióny info 2 dny pozadu oproti větším trhům, ale pokud říkáš že to nestojí u nás, rozumím že to bude korporátní rozhodnutí. Vlákno prosím zamknout, nastavení už jsou venku.
 
Ne že bych chtěl otevírat mrtvé debaty jen jsem si teď náhodou všiml, že ikdyž se se @sealedfate snažíme jako menšinová národnost zapadnout do zdejší komunity, tak kdykoliv jsme naštvaní tak neváháme psát ve svém rodném jazyce :D Já si toho na mě všiml už dávno ale vidím, že to bude asi rozsáhlejší fenomén... Nic víc, jen neco k pousmátí :) Užívejte léto.
 
Nahoru