• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedrží barevná označení aliancí a hráčů

DeletedUser12116

Guest
Mám opakovaný problém s barevným označením hráčů a aliancí. Několikrát denně vyznačuji barevně různé aliance, ale tyto barvy nedrží a během chvíle se většinou vrátí do původního "neobarveného" stavu. Dá se s tím něco dělat?
 

DeletedUser8979

Guest
Nevím čím a proč to tak je,ale tohle mi dělalo,když jsem byl bez aliance.

Barvy prostě nezůstávali tak,jak byly nastaveny,když jsem se vrátil zpět do aliance,tak barvy začali fungovat opět normálně a zůstali tak jak mají.
 

Thasoss

Grepolis tým
Mně barevná označení fungují v pořádku, ale je možné, že jsem to nezkoušel ve všech možných situacích. Bylo by tedy dobré chybu popsat co nejdetailněji. Tzn. udělám to, pak udělám to, očekávám, že to bude takhle, ale ve skutečnosti je to takhle...
 

DeletedUser8979

Guest
Jelikož mne to lehce štve,tak to pojďme dořešit,natočil jsem krátké video.

Ve videu ukazuji,že když nejsem v alianci a označím si barevně určitou cizí alianci,tak po refreshování stránky Grepolisu barevné označení aliance zmizí,když alianci vytvořím,označím si cizí alianci a stránku refreshnu,tak barevné označení zůstane,po zrušení aliance opět barevné označení zmizí.

No,jelikož nemám jak video momentálně uploadnout,tak jsem jej uploadnul na portál leteckaposta.cz,kde jej můžeme stáhnout.Soubor bude dostupný 33 dní ode dnešního datumu.

http://leteckaposta.cz/664330626
 
Nahoru