1. Vážení hráči! Dne 2.4.2019 nový svět - Gela otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Divy Světa Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 15. května proběhne aktualizace hry na verzi 2.188.. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Nefunguje vyber surek z mobilního prohlížeče

Téma v sekci 'Hlášení chyb a bugů' založené uživatelem Ed-Man, 4. dub 2019.

1. Ed-Man

Ed-Man

Registrace:
    24. pro 2017
    Po aktualizaci hry od včerejška nejde vybírat na mobilu z prohlížeče suroviny. Nejdou přepínat města a preposilat suroviny diky tomu. Nemám celou dobu čas hrát z notebooku a toto mě dost omezuje. Je možnost s tím něco urychleně udělat ?diky nejde ani jezdit po mapě, úplně to zamrzlo.

2. Ed-Man

Ed-Man

Registrace:
    24. pro 2017
    Můžete mi dat někdo radu co s tím ??? Do včerejšího odpoledne hra normálně fungovala přes mobilní prohlížeč Safari. Teď nejdou přepínat města, vybírat z vesnic a nejde jezdit po mapě.

3. Thasoss

Thasoss

Registrace:
    4. úno 2012
    vim ze to bude docela pozdni a jeste ke vsemu neuzitecna reakce ale fakt netusim co cekas od hrani na mobilu skrz prohlizec :) na neco je tu aplikace... prohlizecovymi problemy na mobilu se ti nikdo zabyvat nebude

4. Ed-Man

Ed-Man

Registrace:
    24. pro 2017
    Hrál jsem takto několik let, a nebyl problém. Pak přišla aktualizace grepolisu, a šlo všechno do kopru. Nefunguje absolutně nic. Každý kdo hraje přes grepo aplikaci, tak je u mě borec protože horší herní aplikace jsem nezažil. [​IMG]

5. Thasoss

Thasoss

Registrace:
    4. úno 2012
    asi ti nic jineho nezbude nez pouzivat aplikaci pro bezproblemovy chod
    pro mobil ti nikdo pc verzi vyladovat nebude