• Vážení hráči, ve středu 18.3. 2026 vydáme aktualizaci na novou verzi 2.358. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nejlepší/nejhorší film který jste viděli?

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna Mauricius
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny,

jaký je podle vás nejlepší film, který jste kdy viděli? A proč?
A zároveň byste zde mohli napsat, který film se vám zdal nejhorší a také to odůvodnit.:-)


Mauricius
 
Simpsnovi ve filmu byli určitě dobří ale tak Avatar Vodní svět nebo třeba Tokio Drift
 
Nemohu posoudit, snad jenom napsat můj subjektivní názor.

Zatím nejlépe zpracovaný film, který jsem viděl, byl Klub rváčů. Tento film mohu doporučit.. má hodně zajímavou myšlenku a děj, který se jen tak nevidí. Kdo chce těch myšlenek více, ať si přečte stejnojmennou knihu, která někoho možná zaujme víc než film.

A nejhorší? To fakt netuším, viděl jsem dost nekvalitních filmů, takže nemohu hodnotit. :D každému se líbí něco jiného
 
nejlepší je Gympl.Protože mám rád graffity! :)
nejhorší co jsem viděl je asi Dům voskových figurýn. Prostě nic moc.:-/
 
nejhorší film, kterej jsem já osobně kdysi viděl byl "útěk z L.A"..... vůbec jsem nepochopil, jestli si z nás dělaj srandu, nebo ne...

Nejlepší film fakt nevím, ale mám několik velmi oblíbených - Rok Ďábla, Forrest Gump, ale třeba i minisérii HBO Řím, nebo Vrtěti psem ;-)
- záleží na co má zrovna člověk náladu, jestli se chce pobavit nebo popřemýšlet ;-)
 
Největší propadák u mě byl film Já legenda! pořád nechápu, jak se Smith mohl snížit k tomu, aby v tomhle filmu hrál... (a bohužel většině lidem se to i líbilo)
 
nejlepší no asi Velmi nebezpečné známosti ale je to podle nálady Forest je taky dosti dobrej nebo Kult hákového kříže ten konec je opravdu skvostný kéž by to někteří pochopily

no a nejhorší jak už bylo řečeno těžko říci každej má to svoje
 
Najlepší film je podľa mňa 300 a Zachráňte vojaka Ryana a najhorší zatiaľ nemám
 
Nejlepší? Určitě AVATAR podle děje ,prostě kvůli všemu.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
suverene dva - klub sracu, uz je to teda hodne davno, ale kombinace vymackavani bedaru, *****nich dialogu a celkove trapnosti bych asi dal jedine zhulenej a dalsim je Postman od Costnera - jedinej film u kteryho jsem usnul, pricemz jsem nebyl unavenej a bylo odpoledne:D
 
určitě nejlepší fiml je Forrest gump a vykoupení z věznice v Shawnshenk nebo jak se to píše...

Njvětší propadák? Zařadil bych mezi ne Fame cesta za slávou, Camp rock...

JInak Avatar nic moc, klasickej příbeh s dobrýma efektama, bez 3d je to béčkovej film
 
Promin že rýpu.. kvůli děju?
Grafické/zvukové efekty byly popravdě kvalitně udělané, nýbrž děj byl zkopírovaný. Raději bych si (po dějové stránce) pustil film Tanec s vlky :-)

presne tak, dejove to byla Pocahontas, i toho old shatterhand s vinnetuem tam byli :-)
 
Nejlepší: 2012(od Rolanda Emmericha), Avatar
Nejhorší: film 2012 od jinčího režíséra...
 
Mám spostu oblíbených filmů: Forrest Gump, Vykoupení z věznice ShawShank, Kmotr, Pána prstenů, Amadeus, Watchmen, 300, Temný rytíř, Star Wars, Trainspotting...

Hodně mně zklamali třetí Mumie, Doom (tahle zprznit herní legendu to je na kriminál) a nejsem moc nadšenej ze soudobých českých filmů, většina z nich stojí za velký... nic
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Moje nejoblíbenější filmy: Star Wars, Pán Prstenů, Indiana Jones a další...
Nejhorší: nějaký hrozný romantický dojáky
 
Zpět
Nahoru