• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nejlepší/nejhorší film který jste viděli?

DeletedUser

Guest
Tak to je přece normální! V týhle době už ti v ukázkách na cokoli, i blbou telenovelu ukážou celý díl a nemusíš se koukat :D
 

DeletedUser

Guest
No, já to popravdě nečekal
big_laugh.gif

Ne že bych byl znalec trailerů, ale dost sem jich přecijen viděl. Žádnej snad nebyl tak zaspoilerovanej jako Avatar.

A co třeba tenhle trailer? Ten není zas o tolik mladší ale že by spoileroval to se říct nedá.
 

DeletedUser

Guest
Jeden z nejhorších filmů (tuším, že tohle byl druhý nejhorší vůbec), co jsem měl tu "čest" vidět v kině, byl Ring 2 (hollywoodský).
Asi se o to zasloužilo i obecenstvo, ale dobře mi tak, že do kina chodím a platím tučné vstupné, co bych ještě za ty prachy nechtěl, že? :)
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší film : až donedávna série Smrtonosná past. Naprosto mně dostal AVATAR. Četl sem recenze které se dost rozcházely , ale mně se to hodně líbilo.
+ mám rád filmy od Kevina Costnera ( vodní svět , tanec z vlky )

Nejhorší film : těch je :)
- Transformers II - asi zklamání století
- obecně horory ( 200 filmů , ve kterých mnohdy hrajou i stejní herci + v 90 % naprosto stejný děj )
- úplně nejvíc nejhorší film : osud světa ( japonsko - sci fi ) prakticky celý děj sem nevěděl o čem to je a o co tam de.
 

DeletedUser

Guest
Pokud si chcete trochu zavzpomínat na ságu o Harrym Potterovy --- klik, obsahuje spoilery i pár záběrů z Deathly Hallows.:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Je mi líto, ale vide nefunguje :)

-- Video obsahuje obsah partnerů WMG a Warner Bros. Entertainment, z nichž alespoň jeden zablokoval daný obsah na základě autorských práv.
 

DeletedUser

Guest
Máš pravdu, ještě dnes fungovalo, ale už ho blokly... škoda, bylo fakt hezké...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nejlepší rozhodně The School of rock hlavně díky herci Jack Black

nejhorší nemohu soudit viděl sem hodně špatnejch filmů a jejich názvy pro jistotu ihned pouštím z hlavy
 

DeletedUser

Guest
NO tak to si budu muset najít:) třeba to přežiju:)
občas koukám jak odlišné mají lidé názory:)
kolikrát bych použil stejné filmy ale v prohozeném pořadí:) místo nejhoršího nejlepší a naopak:)
Nejhorší.. třeba Kráčející skála:)
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší film.. to je opravdu těžké říct a nejspíš to asi nejde.
Mezi moje best filmy patří předělávky knih Stephena Kinga - Zelená míle a Vykoupení z věznice Shawshenk
Ale je toho spousta a jmenovat vše nelze
Nejlepší seriál jednozančně The Shield

Nejhorší film.. asi cokoliv od Uwe Bolla a s Tomem Cruisem (Vyjímka první M:I , Top Gun, Rain Man, Pár správných chlapů - zbytek sux)
Nejhorší seriál.. vše produkované dnešníma komerčníma (našema) televizema + Disney Chanell
 

DeletedUser

Guest
A znáte někdo film Donnie Darko??? Doporučuji, film s takovou atmosférou jsem snad ještě neviděl.

jinak mám rád filmy, které jsou založeny na principu cestování časem, proto se mi třeba líbí film Osudový dotek nebo 12 opic.

Jinak Zelená míle, to je klasika :)
 

DeletedUser

Guest
12 opic sem viděl jednou a vícekrát už nemusim.


Mně se třeba hodne líbilo Silent Hill.
Sice v podstatě nic moc co do příběhu, ale naprosto úžasný co do atmosféry.
Jen málokdy sem se setkal s takovou temnotou a zlem, který by doslova kapalo z obrazovky...

Kam se na to hrabou horory, kde běhá nějaká zmutovaná potvora, mimozemšťan či psychopat, kterýho za celej film člověk takřka nespatří a kterej "bafá" z temných koutů a z poza rohů.
 

DeletedUser

Guest
Sillent Hill jsem viděl... Luxus musím říct! Ale například Pray for morning je také dobré
 

DeletedUser

Guest
Horrory kde teče spousta krve a tak taky nemusím. Ne že bych se bál, ale neútočí na moje strachové buňky. Ale jeden se mi přece líbí - Braindead - prvotina Pana Jacksona.
Mám raději takový ty psycha (Pokoj 1406, Blair Witch 1,..)
 

DeletedUser

Guest
Právě, že mě takovéto horory (spousta krve) vůbec neberou a neděsí... Pray for morning je právě psychický horor, ale i silen hill je z části na psychiku... Takové horory mě děsí...
 

DeletedUser

Guest
Tak ten Braindead je takovej zvláštní případ. Já hoviděl dvakrát. Prvně jako opravdu malý a to jsem byl pos** strachy xD
Podruhý už ne. Je to taková "parodie" na tadyty horrory. Zvlášť závěrečná scéna, kdy hlavní hrdina pozva zombie na večeři a likviduje je strunovou sekačkou je kult. :] Kečup lítá vzduchem, že Tarantino je proti tomu amatér :D
 
Nahoru