• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nejoblibenější hokejový klub

DeletedUser

Guest
Jasan že... HC Kometa Brno ! :grepolis
77222.jpg
 

DeletedUser

Guest
ja sem z brna takze HC Kometa Brno

NHL:asi New Jersey nebo Montreal
 

DeletedUser

Guest
o2 extraliga..... BK Mlada Boleslav
NHL...... Phoenix Coyotes:)
 

DeletedUser

Guest
O2..... HC Mountfield České Budějovice
NHL.....Detroit Red Wings
 

DeletedUser5950

Guest
Jasně Sparta!!!:grepolis
Ale jak tedˇ hrají tak spíš Bílí Tigři Liberec
;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5121

Guest
cesky hokej mi pripada,ze ztraci na kvalite a uz mi ani nebavi

ale NHl to je jina!!!

BUFFALO SABRES
 

DeletedUser

Guest
Mountfield

Ahoj,sice bydlým v Plzni ale budějovice jsou moje srdeční záležitost a nikdy ten klub nezradím.

Co se týče tvého názoru na to že kvalita českého hokeje upadá tak v tom s tebou nesouhlasím.Podle mě je na dobré urovni ale chybí tady kvalitní práce s dorostem a další generací.Dál si myslím že by kluci měli docházet do zahraničí až tak v 25 letech.To u¨ž jsou téměř hotový a mohou se lápe prosadit.:)
 

DeletedUser

Guest
hkm zvolen a trenčin a z nhl boston bruins pitspurgh penguins a ešte aj new york rangers a devils no to je všetko:D
 

DeletedUser

Guest
Detroid red wings - NHL
New jersey devils


Kometa Brno - o2


HC Dinamo Minsk - KHL
 
Nahoru