• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nemožnosť prispievať do diskusných fór (Zaslúžilý člen).

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12679
  • Vytvořeno

DeletedUser12679

Guest
Pri lognutí na fórum hry, ktorú ako dobrovoľník som spravovala 3 dlhé roky, venovala tímu svoj voľný čas, som bola nemilo prekvapená z nemožnosti prispievať do diskusných fór.

Žiadam preto kompetentných, aby túto chybu už konečne napravili a nám "zaslúžilým členom", povolili prispievať na fórum rovnako, ako je to umožnené ostatným užívateľom fóra. :)

Alebo to máme my, zaslúžilý členovia chápať ako istú formu trestu za pôsobenie v tomto tíme? :D


0mX1.png

PS: Verím, že to kompetentný zvládnu.... Alyssum :)
 

mikosansobi

Grepolis tým
Ano, máš pravdu, kompetentní osoba se rozhodla, že zruší VIP skupinu, aby měla stejná práva jako ostatní uživatelé.
 

DeletedUser11133

Guest
Tak to ti veľmi pekne ďakujem aj v mene ostatných, bývalých členov tohto tímu. CZ Grepo bude teda jediný pomedzi tímov, kde po bývalých členoch neostane ani stopa a ich čas a ochota sa tomu venovať, ostane nepovšimnutá.
To je až taký problém pre administrátora hry, nastaviť možnosť prispievania na fórum hry v konkrétnej skupine? :eek: Asi ano... :)
 

DeletedUser12305

Guest
to se dnes nosí, praní špinavýho prádla naschvál před hráči? Já jen, že bych se třeba přidala...
 

Thasoss

Grepolis tým
A to se dnes nosí z vlastní lenosti plivnout na práci tolika lidí, kteří tu zanechali nemalý kus svého času? Fakt je takový problém příslušnou uživatelskou skupinu modifikovat tak, aby nebyla v ničem jiném než v titulu a barvě nicku výjimečná? Vzhledem k tomu, o jak nenáročný proces se jedná, se ale nedá ani mluvit o něčem jako lenost. Spíše si na to kompetentní osoba netroufá, protože s tím ani po 3/4 roce stále neumí. Jak moc je má dedukce špatná?
 

DeletedUser12305

Guest
Problém to není a minimálně jeden z vás dvou to ví... a oba ví to, proč chudáci zasloužení členové byli připraveni o práva, se zeptej, žejo. Tak tu nehraj habaďůru že ty nic, ty muzikant. Páč máš hudební hluch, jak to tak vypadá.
 

Thasoss

Grepolis tým
A proč jsem byl toho titulu zbaven i já už dříve? No protože jaksi nebyly dostatečné dovednosti na to je upravit tak, aby to nikomu nevadilo (i když mi stačilo prostě a jenom napsat, že jo... trochu komunikace a nemusela se s tím ani babrat :) ). A se zeptej, jak je možné, že tam byla práva navíc, když se skupiny musely po migraci dělat od píky. Asi protože to takhle bylo záměrné.
 

DeletedUser11133

Guest
Samozrejme že vieme prečo boli odobraté na určitú skupinu príspevkov, ale prečo boli odobraté na komplet celé forum to už je iná vec.

Chyby sú od toho, aby sa nahlasovali predsa a toto chyba je, keďže sa nejednalo o fórum, ktoré malo byť nedostupné ostatným užívateľom.
 

DeletedUser12305

Guest
Thasi, moc dobře víš, že proti tobě v rámci grepu nic nemám. Na té hře jsi vyrostl, tak o ní víš snad vše a možná ještě víc, než většina lidí z komunity. Jen dost dobře nechápu, proč máš pořád nutkání vyrypovat úplně nesmyslně - co jste si, to jste si, tak se přes to přenes a zkus žít v reálu, místo hojení si starých křivd - a ještě takhle blbě. Ano, děláme všechno špatně, protože to neděláš ty, nevím, zda je tvou snahou nás odsud vyštípat (protože i tvá levá ruka neví, co dělá pravá, evidentně), možná se ti to povede, ale co pak? Vrátíš se s pompou to všechno napravit, všemi milován a oslavován? Nee, to by jistě bylo pod tvou důstojnost, řekneš, že to není tvá věc a necháš to na dalších lidech, který aspoň spoluvybereš, abys měl zajištěn vliv na zdejší chod týmu.. jak skvělé.
Naposled jsi mi poslal překlad. Poslala jsem ho dál, protože jsi nereagoval na to, aby sis to vyhodil sám - což jsem ti nabídla, nemám s tím problém. A proto si teď na mne stěžuješ u dalších, kteří byli dle tebe nepoužitelní? Ale notak :D

Alyssum - já to beru, je to chyba, jen možná podání mohlo být jiným tónem... a když tu přibyl ten červenej hadr, co jsi čekala :D
 

Thasoss

Grepolis tým
V reálu žiju, o to mít strach nemusíš. Za poslední měsíce jsem si život totálně převrátil naruby. :) A ne, nejde o to, že to nedělám já (nebo že vy to děláte špatně), ale o to, že není z patřičných míst zájem se zlepšit. Ani mi nejde o to někoho vyštípat (byl bych rád, kdyby všechno fungovalo minimálně tak, jako kdekoli jinde... a štve mě právě to, že tomu tak není a ani nebude). Ono víš co, když nabídneš návrat na zacvičení nováčků, jenže jsi odmítnuta (nakonec se dozvíš, že tyto důvody jsou založeny na lži), je ti místo toho nabídnuto pracovat na wiki, o kterou nikdo neměl zájem, jak jsem se dozvěděl už nevím od koho z vás... no, to ještě budiž, ale ten tón? Že možná někdy v březnu (odcházel jsem měsíc předtím)? Jako milostivě? Fakt jo? Světe div se, co následovalo potom, že jsem vylítl, když jsem viděl první soutěž plnou chyb a nelogickou ještě k tomu. Nevylítl jsem proto, že to Poho odbyl, ale proto, že to kompetentní osoba nezkontrolovala (jelikož sama na perfektní úrovni gramatiku neovládá, takže určité chyby ani nenajde). Nikdo vás nevede a je to vidět. Je vidět ten rozdíl mezi nováčky tady a jinde. Momentálně jsme teda v bodě, že milá CM je v koutě, aby mi nedala nějakým svým krokem za pravdu. A fakt si myslíš, že tu potřebuji mít nějaký vliv? Proboha, k čemu by mi to bylo?

Mimochodem, překlad jsem si nevyvěsil sám, protože mohu? A stěžovat si na tebe? Proč? Jasně jsem napsal, že chyby dělá každý. I u mně bys jich určitě našla několikero, kdyby sis prošla dřívější práci. Taky to po mně, stejně jako po tobě, nikdo nečetl. A proč jsem to hodil do zprávy zrovna Pohovi? Protože jestli se mi něco nechtělo, tak rozhodně hledat přímo tebe v seznamu konverzací... jako kdyby to nebylo jedno, kdo to opraví, že ano. Je to tak jednoduché.

A není pod mou důstojnost pomoci. Koneckonců, právě to, že za mnou lidi stále chodí (i v rámci Inna), je důvod, proč tu nakonec setrvávám. Jsem furt ready, dokonce vím, i co bude za příští event. :D
 

DeletedUser11133

Guest
*Ysera
Aha, iným tónom ste to chceli :D Ale notak, proste je nahlásená chyba a buďte taký dobrí a opravte ju :)

Sami dobre viete, že chlievik "zmeny v tíme" je premazaný na totálku, tak nech aspoň týmto spôsobom tí hráči ostanú VIP pre tento tím. Človeka to trocha zarazí, ak sa prihlási a nemá možnosť prispieť, ani na fóra ktoré sú prístupné všetkým užívateľom.
 

DeletedUser12305

Guest
Koneckonců, právě to, že za mnou lidi stále chodí (i v rámci Inna), je důvod, proč tu nakonec setrvávám. Jsem furt ready, dokonce vím, i co bude za příští event. :D
ale kdy se spustí další svět střílíš od boku - jo, to dává logiku :D
Zbytek nechávám bez komentáře, alespoň prozatím. Klidnou noc přeju :)

Alyssum - uvidíme, něco se zasloužilcema provedem, snad :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ten svět byla jenom domněnka, mylná dedukce... :D

Každopádně, já s vámi válku nevedu. Dodneška nevím, jestli v některých věcech nedošlo k hloupému nedorozumění, takže proti vám přece nebudu brojit. Už takhle člověk ví, že v ledasčem udělal chybu, tak ji přece nebude opakovat. ;) Ale zaráží mě ta potřeba ze mě dělat teroristu, diktátora... dokonce i mimo Grepolis sféru.

něco se zasloužilcema provedem, snad
A tohle stačilo už na začátku, ten zbytek jsme si mohli všichni ušetřit. :p
 
Nahoru