• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nenačítají se Bitevní body

Nepřičítají se mi bitevní body do ukazatele v pravém menu. Musím pokaždé v prohlížeči znovu načíst stránku s hrou, aby se to načetlo. Prohlížeč: Opera.

grep.png
 

DeletedUser12811

Guest
stejný problém již asi 2 týdny možná déle :)
 
Není to jediný bug, který nás aktuálně trápí. V aplikaci třeba hrozně skáče fórum, občas se tam nedá nic přečíst natož napsat příspěvek. Některá vlákna jsou zabugovana tak, že při pokusu o otevření v mobilu se celá apka sekne (a to jsou tam jen dva průběhové reporty, jinak nic).
Nejhorší chybou je ale nemožnost verbovat jednotky v některých městech. Pokud někdo má takto bugle město při každém pokusu o vystoupení do kasáren nebo přístavu hra spadne. V takovém městě jde verbovat jen v prohlížeči. Platí jen pro určité konkrétní město, ale pro dané město vždy.
Další problém je s časováním. Při odesílání rozkazů hra (opět jen někdy!) ukazuje jiný čas (nesmyslný) dopadu než je ten reálný. Dost to komplikuje jakékoliv akce, je třeba zkoušet rozkaz odeslat a vypozorovat reálný čas dojezdu. Pravděpodobně to souvisí se zavedením Afrodity (sirény) do hry. Dále pokud je mi známo, anticasovač je pořád +/- 10 sekund? Stává se ale že útok skočí i půl minuty před odkliknutý dopad (nemůže to být špatným připojením).
 

DeletedUser12629

Guest
Je hodne updatu, tak nejake bugy budou, snad se to brzo opravi :)
 

mikosansobi

Grepolis tým
Dnes se na to devs dívali. Proběhl malý hotfix. Můžete mi prosím potvrdit opravu nebo přetrvající problém s aplikací? Předem děkuji.
 
Nahoru