• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

nesouhlas s update 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7810
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tady se resi kvadratura kruhu. komu se to nelibi tak at nehraje.
Hlasoval jsem pro a mzu rici prvni tyden byl kruty mel jsem chut prestat a ted uz mi to nevadi a na stary svet bych nedel
SOKRATE uzasne psani co jsi vtvesil
Zamknout a smazat to by bylo to nejlepsi.
Ma spise jiny problem minuly rok tu nekdo vyvesil kody umisteni vanocnich darku. Radeji se soustred te na darky, hru ne plkani o nicem.
 

DeletedUser7382

Guest
Já si taky začínám zvykat, ale teprve. Ale zároveň hraji i na verzi 1.0 na anglickém serveru, bohužel tam taky jednou nová verze dorazí a můžu dát definitivně sbohem staré verzi.
A myslím, že to, co psal Malricus, není jen nějaký blábol, i když to pravda možná není, ale tvůj názor ti neberu.
 

DeletedUser7382

Guest
Ještě že jsem tam zrušil účet před pár měsíci. Na novou verzi jsem si zvykl. Nedá se nic dělat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru