• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

nesouhlas s update 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7810
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
proč zamknout, já čekám kdy mi konečně někdo zdůvodní v čem tkví podvod...
 

DeletedUser7382

Guest
O tom toto téma původně nebylo. Byly nalezeny jen stejné výsledky. Proto ta spekulace. Vše tedy vyřešeno.
 

DeletedUser

Guest
Ale přátelé, to je pouze statistika. Oni řekli kolik % lidí to chtělo a kolik ne, ale nikdo neřekl jaká byla účast v anketě.

Ono třeba mohlo 70% lidí řict ano, ale hlasovalo jen 5% lidí, takže ti matematicky zdatní si spočítají kolik % lidí skutečně chtělo ano...

Nebo se řeklo, že ten kdo nehlasuje automaticky souhlasí, a proto to vysoké číslo....

U nás na Deltě neznám nikoho kdo by chtěl update 2.0, a přesto ho máme :)

ale jak to skutečně bylo, to už se nikde nikdo nedovíme.
 

DeletedUser7382

Guest
No jo, máš pravdu. Vůbec bych se nedivil, kdyby započítali i ty, kteří nehlasovali. I tak bude to skutečné procento ze všech i nehlasujících hráčů malé.
 

DeletedUser

Guest
Vy byste se nedivili ani kdyby hlasoval i santa claus se sobím spřežením...
 

DeletedUser

Guest
jo dala jsem odkaz sněhurce a sedmy trpaslíku, ted mi volali, že hlasovali pro verzi dvě němci je uplatili, slibili jim nové azbestové lucerničky :(
 

DeletedUser

Guest
Vy byste se nedivili ani kdyby hlasoval i santa claus se sobím spřežením...

Něco takového bych od člena supportu nečekal. Já, jako platící zákazník, bych čekal, že když už se můj produkt změní, dostanu potřebné informace proč se změnil a nazákladě čeho, aby se zabránilo spekulacím.

Bohužel tady se na to dívají všichni přesně naopak. Grepolis je v prvé řadě bussines a pak až hra, protože bez bussinesu by nefungovala. A podle toho by se měl provozovatel chovat.

Nikde jsem neviděl kolik % lidí se účastnilo ankety a protože ten výsledek byl podezřelý jako volby v Bělorusku, tak nechápu, že někteří nechápou proč tomu tak je.

Možná těch 70% oblbne děti, ale dospělé těžko. Takže promiň, že tu anketu o "2.0" hážu do stejného pytle věrohodnosti jako volby v Bělorusku, Iránu a podobných.

V této hře nejde o to, kolik hráčů skončí, ale kolik platících hráčů skončí. A myslím že v tomto ohledu to bude značně citelné.
 

DeletedUser

Guest
Kdo je nespokojený ten si bude stěžovat vždy a každá ukázaná čísla označí za nevěrohodná
 

DeletedUser7810

Guest
na fóru aliance Hell Legie of Uranos i na fóru aliance Roman Bulls zazněl asi 90% nesouhlas s update co to tu teda dělá!?!?:grr
 

DeletedUser7382

Guest
Koukněte se na sekci Zeta ... Vždyť tam mazal i příspěvky, které byly nějakým slušným způsobem argument a já si je stačil přečíst. Za pár minut tam už nebyly. Bylo jich určitě víc, než jsem si všiml sám. Už ani nevím, kdo to psal, ale bylo tam fakt něco dobrého a rád bych ho i požádal, aby to napsal znovu. Ale teď už je to jedno.
 

DeletedUser

Guest
Sultán tě za tohle může zabanovat... Tomu se říká totalita.
 

DeletedUser7382

Guest
Totalita ani ne. Už jsem dostal varování (trest) za 3 příspěvky za sebou. Bylo to upraveno a sloučeno v jeden. A zrovna v tom tématu, když jsem tam dal adresu s kontaktem na InnoGames. Ale už to neřeším a nebudu to dál rozebírat. Prostě to tak je a fakt to neřeším.
 

DeletedUser

Guest
A zase to tu máme. Doufám, že nikomu z vás nebude vadit, když jako reakci dám odkaz na mnou již jednou psaný příspěvěk o TOTALITĚ:
http://forum.cz.grepolis.com/showpost.php?p=16684&postcount=55

a tady je přímo jeho text, resp jeho výtah vztahující se k cede58 a jeho podobným. A neštvěte mě :D
[SPOIL]

O totální cenzuře nemluvte - jednak nevíte, co to je, jednak jste to nezažili a jednak tu nic takového není. Pokud máte mezi sebou nějaké spory a jste exhibicionisté, založte si Skupinu, pozvěte tam lidi, kteří to chtějí číst, a tam si debatujte o čem chcete.

Kavárna a další volně spamovatelné místnosti jsou od toho, že si tu můžete povídat a tlachat na "úrovni" a tak, aby se do diskuze mohli připojit další hráči/hráčky. To je smysl fóra. To, že se tu budete ve dvou handrkovat, kdo má víc vojáků nebo kdo se víc bojí nemá pro debatu, ve které by účinkovali ostatní, valný význam.

A k pravidlům: pánové, to, že je tu dovoleno spamovat(myslím Kavárnu a místnosti k tomu určené) neznamená, že se tu nesmí dodržovat ostatní pravidla.

A ještě se dovolím vyjádřit k TOTALITARIZUJÍCÍM PRAVIDLŮM a našemu TOTALITNÍMU chování.

Jelikož je toto herní fórum hry Grepolis, měli by se tu převážně řešit věci, spojené se hrou. Kavárny, Hostinec, Příběhy atd utváří komunitu hráčů a proto jsou místnosti povolené. Není to však o tom, že si tu každý může psát cokoliv. Uvedu příklady:

Ahoj, jsem Petr a jsem katolík. Je to super. Přidej se k nám a Bůh tě spasí.
Jak se máš,víš že nejlepší strana je ODS!
Nemám rád Slováky a raději bych je nepouštěl přes hranice.
Včera jsem se parádně opil, sbalil jsem holku a ....

V Ústavě je pár důležitých listů papíru s názvem Listina základní práv a svobod a v ní se třeba píše:
Článek 16
Každý má právo svobodně projevovat své náboženství nebo víru.

Článek 17
Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem,
jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
Cenzura je nepřípustná.

Tudíž by výše uvedené věty měli být v pořádku. JENŽE jsou v rozporu s pravidly fóra. Pravidla tu nejsou od toho, aby uživatele nějak omezovala, ale aby filtrovala příspěvky. Někteří hráči nechtějí číst o politice, bavit se o náboženství atd. Nebuďte sobečtí a dopřejte jim to. Jelikož vždy souhlasím s podmínkami a pravidly věci, kterou užívám, dobrovolně jste souhlasili s pravidly. Pokud se vám nelíbí, nikdo vám nebrání zrušit účty, založit politickou stranu, náboženské hnutí či se jít veřejně hádat na ulici.

A ještě jednou někdo řekne, že tady na foru je totalita, osobně mu vysvětlím, co to ta totalita je - úplně jednoduše. Určitě se dotyčný poučí a přestane používat již značně vyčpělé fráze.

Kdo mi dokáže, že na foru je totalita, dostane do každého města kolonizační loď zdarma.
[/SPOIL]

A ty poslední souvětí platí ...
 

DeletedUser

Guest
Co to má co společného s absencí % účasti v anketě ? a hloupých komentářů které to obhajují ? :-O
 

DeletedUser

Guest
Měl jsem jen podezření, stejně jako jiní. Není tomu tak, jak jsem si já a někteří mysleli, děkuji Sokratovi za doplnění.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru