• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

nesouhlas s update

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7810
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7810

Guest
Já nesouhlasím s update je tu ještě někdo takový?
 

DeletedUser7382

Guest
Je to jak domino ... Začali jsme na Zetě, teď to pokračuje na Etě a nakonec to bude na všech starých světech pomalu...
Toto si hráči nesmí nechat líbit.




______________________
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7813

Guest
Update na novou verzi

Musím se přidat k hráčům kteří nesouhlasí s přechodem světa Eta na novou verzi 2.0,měl jsem možnost vyzkoušet i nové světy s touto verzí a jelikož mě nová verze nezaujala zůstal jsem ve starém světě,ale měl jsem možnost výběru,(stará verze,nebo nová) ,nechápu proto proč administrátoři této hry chtějí předělat zažité a rozjeté staré světy na novou verzi??? Nemůžu tedy pochopit ani anketu s přechodem na novou verzi,proč tedy hráči kteří hlasovali pro přechod ze staré verze na novou prostě nezačnou hrát v nových světech s touto verzí?? Mají možnost výběru a proto bych se rád zeptal administrátorů této hry,co mají dělat hráči kteří nechtějí hrát novou verzi?? Zabalit to??
 

DeletedUser7819

Guest
Je to jak domino ... Začali jsme na Zetě, teď to pokračuje na Etě a nakonec to bude na všech starých světech pomalu...
Toto si hráči nesmí nechat líbit.
______________________


na všech světech to určitě nebude, na betě je to vítáno
tam už se na to čeká téměř rok

jediné co se tomu dá vytknout, když vidím reakce hráčů na dalších světech, že anketa měla proběhnout pro každý svět zvlášť

rád si i na Etě zahraji v nové verzi, doufejme, že některé neduhy budou dalšími update odstraněny, tak aby se to dalo hrát
 

DeletedUser7382

Guest
Dobrý nápad je to, že by měla probíhat anketa pro každý svět zvlášť. Tak proč by nemohla být nová anketa podle předchozího návrhu ? Tak ať je, aby to bylo spravedlivé.
 

DeletedUser

Guest
taky sem proti update-u na verzii 2.0 :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Robit anketu pre kazdy svet osobitne v kazdom state a potom osobitne updatovat/neupdatovat kazdy svet je pre Nemcov privelka robota. Tak sa rozhodli ze najprv daju anketu, ci hraci chcu aby presli vsetky svety naraz. Ak hraci budu chciet prechod vsetkych svetov do Grepu2, tak potom Nemci nebudu musiet robit milion ankiet. Takze najprv spravili takuto anketu. Ak by nepresla tak by sa mozno robilo po jednotlivych svetoch.


Niektori hlasujuci mozno zle pochopili anketu a odpovedali podla toho, ci sa im Grep2 hodi na svete na ktorom hraju. Lenze anketa sa nepytala ze ci chces Grep2 na svojom svete ale ci chces Grep2 na vsetkych svetoch.
 

DeletedUser7382

Guest
Tak ať ji vytvoří pro každý svět zvlášť tady na fóru a Němcům předají výsledky.
 

DeletedUser

Guest
Podla minulej ankety hraci nechcu aby sa to robilo osobitne podla svetov.

Pochybujem ze to Nemci vezmu inak. A pochybujem ze tu na fore bude hlasovat dost ludi aby to malo nejaky vyznam.
 

DeletedUser7382

Guest
Nevím, za zkoušku to stojí, myslím. Pokud dostanou hráči zprávu do hry, jako to bylo v případě poslední ankety, bude hlasujících rozhodně mnohem víc.
 

DeletedUser7840

Guest
nesouhlas

nesouhlasím s update ETY verze 2.0 je strašně nepřehledná:-!:grr
 

DeletedUser7793

Guest
Mě nové verze nevadí jsou tam přehlednější mapy,lépe se drancuje ale nechápu proč by měli být staré světy předělávány když každý hráč je na svoje světy zvyklý!
Zase nemají co dělat tak vymýšlejí kraviny,podle mě:-(
Jak to vůbec bude probíhat...zemědělky se musejí dobývat,nebude se zvedat síla vesnic tudíž budeme mít o to mnohem méně surovin,jak si to představují?!
Myslím že hráči kteří nemají rádi verzi 2.0, tak budou postupně končit protože je to nebude už bavit...chtěla bych vědět jaký chytrák tohle to vymyslel....předem se omlouvám za nevhodná slova ale už mě štve jak se vše dobré předělává k horšímu,je to jak s filmem,natočí se super film a protože byla nějaká sledovanost a ohlas tak se přitáčejí a ty už stojí za ho***!!!
 

DeletedUser

Guest
tak naviem ako tu ale na sk svetoch už prebehol Update na novú verziu, ale nepridali tam hádesa a divy sveta sa nedajú stavať aj keď podmienky sú už splnené :(
 

DeletedUser6423

Guest
!!!!!

No strašný...uplně mě vzali elán do hraní!!!:grepolis
 

DeletedUser

Guest
chyby hlašte v tématu k tomuto určeném, díky
o divech a hádesovi víme..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru