• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

nesouhlas s update

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7810
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7793

Guest
je to strašný ta nová verze a mám otázku!
Proč je přecházení na další mé město tak složitý???:-!
musím šipkama na město které chci a pak musím ktomu kliknout na "přejít na aktuální město" PROČ?:(
 

DeletedUser

Guest
Akymi sipkami? Ja nikde sipky nemam. Ked si kliknes na nazov mesta, tak sa ti rozbali zoznam miest. Tam si ich mozes vybrat a prejst na ne ihned.
 

DeletedUser231

Guest
On myslí vlevo nahoře ty šipky na přecházení měst.
 

DeletedUser6423

Guest
chci se zeptat...proč když se podívám na náhled ostrova danného města a pak přepnu na 2hý,ktery je na jinym ostrově tak mi to nepřeskočí až když kliknu na:aktualizovat.chyba v prohlížeči a nebo to tak je????myslím že některé věci by měli zustat obyčejné a jednoduché jako byl náš stary Grepolis....vraťte nám ho z5:(
 

DeletedUser7793

Guest
Akymi sipkami? Ja nikde sipky nemam. Ked si kliknes na nazov mesta, tak sa ti rozbali zoznam miest. Tam si ich mozes vybrat a prejst na ne ihned.

to ano jak jsem psala když to ale udělám ta jsem na stejným ostrově jako kdybych nic neudělala! proto pak musím kliknout na ikonku na "přejít na aktuální město"
jinak se prostě na jiný ostrov s jiným mým městem nedostanu!!!:(
 

DeletedUser6162

Guest
to ano jak jsem psala když to ale udělám ta jsem na stejným ostrově jako kdybych nic neudělala! proto pak musím kliknout na ikonku na "přejít na aktuální město"
jinak se prostě na jiný ostrov s jiným mým městem nedostanu!!!:(
No právě, musíš kliknout "jít na aktuální město" a ukáže, kde máš město, ale to není chyba.
 

DeletedUser6423

Guest
tak to je pěkně blby a opět zase zbyzečně složitý
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
chci se zeptat...proč když se podívám na náhled ostrova danného města a pak přepnu na 2hý,ktery je na jinym ostrově tak mi to nepřeskočí až když kliknu na:aktualizovat.chyba v prohlížeči a nebo to tak je????myslím že některé věci by měli zustat obyčejné a jednoduché jako byl náš stary Grepolis....vraťte nám ho z5:(

Zpět ho nedostanete, bylo odhlasováno (žádné okolnosti o tom neznám takže nechci slyšet žádné řeči že to bylo nespravedlivý atd.) takže musíte zvyknout.
Jak sem již psal, starý grép měl své kouzlo ale jsou tu nové, lepší věci.
Hláška s tím, že se něco porouchalo se dá řešit následovně: http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=3054
a je to způsobeno tím že
Při přihlášení, nebo práci s Grepolisem se mi zobrazí hláška "Došlo k vnitřní chybě. Opakuj akci později."

Došlo k odstávce serveru, jeho přetížení nebo podobné poruše. Můžeš zkusit klasické promazání cookies nebo jiný prohlížeč, ale spíš je potřeba počkat. Chyba se obvykle řeší hned jak nastane, ale můžeš napsat ticket na support.
--
to ano jak jsem psala když to ale udělám ta jsem na stejným ostrově jako kdybych nic neudělala! proto pak musím kliknout na ikonku na "přejít na aktuální město"
jinak se prostě na jiný ostrov s jiným mým městem nedostanu!!!:(
Tak to hold funguje. Třeba se to změní s nadcházejícími updaty.


tak to je pěkně blby a opět zase zbyzečně složitý
Zvykej si, nebuďte líní...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to hold funguje. Třeba se to změní s nadcházejícími updaty.

To ze sa ti automaticky nepremiestni mapa podla mna je spravne a ma to tak byt.


Predstav si ze chces poslat na nepriatelske mesto utoky z 30 tvojich miest.

Na starom Grepe si vyberies svoje mesto - vycentruje mapu na tvoje mesto. Potom musis najst mesto nepriatela a poslat utok. Potom vyberies svoje druhe mesto a znova sa ti vycentruje mapa na tvoje mesto a ty musis znova hladat nepriatela na mape. A takto musis na mape hladat nepriatela 30 krat.


Na novom Grepe si len najdes nepriatela. Potom uz len staci zmenit aktualne mesto a posielat utoky bez toho aby si musel znova a znova hladat nepriatela na mape.


Takto to funguje na inych browser strategiach. Na Grepolise to tak doteraz nebolo a to bola jedna z nevyhod Grepolisu, ktora je teraz odstranena.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6423

Guest
to nejsem ale vše co mě trvalo před tím 10min. tak ted mám skoro na pul hod. a to si myslím že není o lenosti,ale o tom že to otravuje

[SPOIL]
To ze sa ti automaticky nepremiestni mapa podla mna je spravne a ma to tak byt.


Predstav si ze chces poslat na nepriatelske mesto utoky z 30 tvojich miest.

Na starom Grepe si vyberies svoje mesto - vycentruje mapu na tvoje mesto. Potom musis najst mesto nepriatela a poslat utok. Potom vyberies svoje druhe mesto a znova sa ti vycentruje mapa na tvoje mesto a ty musis znova hladat nepriatela na mape. A takto musis na mape hladat nepriatela 30 krat.


Na novom Grepe si len najdes nepriatela. Potom uz len staci zmenit aktualne mesto a posielat utoky bez toho aby si musel znova a znova hladat nepriatela na mape.


Takto to funguje na inych browser strategiach. Na Grepolise to tak doteraz nebolo a to bola jedna z nevyhod Grepolisu, ktora je teraz odstranena.[/SPOIL]
v tomhle máš pravdu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7793

Guest
taktohle překlikávání je pěkná blbost a zbytečné klikání!!:-!
jen doufám v skrytu duše že se to upraví s dalšími updaty...hodně tohle odradí spoustu hráčů!:grr
 

DeletedUser

Guest
tak, jeden říká blbost druhý výhoda,
wolfy popsal proč výhoda, další tvrdí že nvýhoda.. leč se souhlasem a nesouhlasem s updatem to nemá nic společného..
takže to mužete rozebrat někde jinde ale tady prosím ne..
založte si topic:)
 

DeletedUser

Guest
já tedy s updatem nesouhlasím a hlasoval jsem proti a zatím každý kdo se k tomu vyjádřil u nás v alianci na fóru tak je nespokojený... kdyby to aspoň fungovalo, tak by se dalo mlčet, ale když si dám porodnost do města a vojáci se mi dělají za normální čas tak to není normální... každou chvíli mají místo serverového času (reálného) pořád Unixový (je tam čas 1:00:00 1.1.1970), zkoušel jsem plánovač útoků ten taky nefungoval...
 

DeletedUser231

Guest
Dnes se upgrade začal nahrávat.
Ono to není lehké víš? Přechod z jedné verze na druhou. Postupem času -řekněme +- do konce týdne- to bude fungovat 100%. Tím si buď jist!
 

DeletedUser

Guest
...

já nesouhlasím má to určitě nevýhody a samozřejmě výhody ale zlatá stará verze byla jednoduší, už zažitá, i grafika mi přišla lepší (ale to je věc nazoru)

přiznám se že mi docela chybí ta mapka kde se ostrov cca na mapě daného moře nachází tady to v nové verzi není... :hmm
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Takto: Má velké nevýhody a má také malé výhody, často těžko říci, zda to jsou vůbec ještě výhody. A přehlednost je taky špatná, viz fórum aliance atp. I mapa je nepřehledná.
 

DeletedUser

Guest
Nesouhlasím s touto "novou" verzí ! Šíleně nepřehledné oproti "staré" verzi. Při některých úkonech musím daleko více klikat ... např. vystředit mapu na aktuální město. Nepřepne se náhled ani v mini mapě ! Seká se chat, zobrazuje se nesmyslný čas v chatu, při každém kliknutí, mě to z chatu vykopne. Pokud je právě zobrazené okno menší než další které aktivuji, tak se schová pod nej a musím opět klikat a okna navrchu zavírat, nebo je všechny posunout po celé ploše, abych aspoň kousek viděl a mohl se do něj přepnout.
Rychlost je hrozná a není to mým připojením, nebo železem ... server asi nestíhá a původní verze byla podle mě daleko méně náročná. Aspoň na rychlosti jsem to jako uživatel citelně pocítil.
Pro dnešek zatím vše ... zkusím se proklikat aspoň mými městy a pokusím se poslat podpory ostatním. O nějakém útoku už radši nepřemýšlím, bez ohledu na noční bonus...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dnes se upgrade začal nahrávat.
Ono to není lehké víš? Přechod z jedné verze na druhou. Postupem času -řekněme +- do konce týdne- to bude fungovat 100%. Tím si buď jist!

představ si že vím, pár webových projektů jsem dělal, ale tohle rozhodně není tím že by bylo složité tam nahrát soubory... pochybuju že to nahrávají na několik etap, to je úplný nesmysl, tak nevím jestli máš ponětí jak to funguje...

to že si aktivuju kouzlo a chvíli tam je čas zkrácený a chvíli ne, to bude někde něco špatně a hlavně když tam mám zkrácený čas tak odklepnu výrobu a skočí mi to tam za plný čas??? to prostě nezvládají a když to nedokážu zvládnout tak se do toho nemám sr.t a mám to nechat tak jak to bylo!!!
 

DeletedUser

Guest
Kdo má problém s bugem, má ho ohlásit na support, kdo je zde neomylný může po mě hodit kamenem
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru