• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nezískané zlaťáky

DeletedUser12555

Guest
Ahoj, když jsem se registroval tak mi přišlo emailem, že pokud potvrdim tento email tak se mi přičte 100 zlatáku do hry. Udělal jsem to několikrat a pořád nic.
 

Thasoss

Grepolis tým
Splň úkol Vojenské velení, pak ti naběhne další, na vyrabování 10 tisíc surovin, ten taktéž splň, pak by to po tobě mělo chtít přejmenovat město, přejmenuješ a konečně ti naběhne úkol na ověření e-mailové adresy. Pak bys zlaté měl dostat. :)
 

DeletedUser5553

Guest
no já si zlatáky zakoupila, sice jen za 200kč ale taky sem je nedostala..je to sprosťárna a vím že už nikdy NIKDY to neudělám !!!
 

Thasoss

Grepolis tým
A proč nám jednoduše nenapíšeš na support? Je možné, že došlo k chybě buď na tvé nebo na naší straně. Určitě ale nepůjde o nic, co by se nedalo vyřešit. ;)
 

DeletedUser5553

Guest
omlouvám se , muj příspěvek byl neuvážený a zbrklý. Ano je lepší nejdřív přemýšlet a pak jednat ;-) i ve hře :)
 

DeletedUser12641

Guest
Vážení hráči,

v této sekci můžete nahlašovat chybné překlady ve hře, které se následně v co nejkratším čase pokusíme dopřeložit do češtiny.



S pozdravem,
Grepolis Team
DOBRÝ DEN,na koho se mohu obrátit,pokud jde o problém s převodem peněz na hru grepolis?Poslal jsem 2x stejný převod z mého účtu,ale zlaťáky mám jen z jednoho převodu.Banka mi to převedla 2x.
 
Nahoru