• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nezařaditelné věci - často kladené dotazy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser231
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser231

Guest
Zdravím,
poněvadž tu probíhají otázky co se stane když to či ono tak zakládám toto téma aby alespoň z části zodpovědělo vaše dotazy.

  • Místo zakoupené v inventáři (stojí 50zlatých) vám zůstane navždy.
  • Dny dovolené se přičítají jednou ročně; doplnění dnů dovolené se odvíjí od data registrace
  • Restart účtu se provede na světě, kde tuto volbu využijete
  • Smazání účtu taktéž platí pro svět, který si vyberete

Pokud máte nějaké další tipy a rady, napište je sem.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
chci se zeptat v pátek jsem poslal platbu přes obyčejný účet na zlaťáky. Máme úterý a zlaťáky na účtě nejsou, tak se chci zeptat co a jak?
 

Thasoss

Grepolis tým
Pakliže ti nedošly zlaté tolik dní, kontaktuj Support. Zde na fóru jsme na řešení této potíže krátcí.
Víc k tomu není co říci.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5004

Guest
Dobrý den chtěl bych se zeptat co se děje na světě Xi nejde se přihlásit ... Proč ? Ve 21:00 nám Vypínají net a potřebuji se tam dostat kvůli odměně ... Děkuji za odpověď.
 

Thasoss

Grepolis tým
Zdravím,

momentálně nevíme, čím je výpadek způsoben. Na zjištění a následné opravě se pracuje.

Díky za trpělivost,
Thasoss

E: Svět Xí je opět v provozu, pokud někomu dále nefunguje, doporučuji promazat cookies a cache.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Dne 8.2.2014 jsem si koupil zlataky ale nedostal je. Napsal jsem na Support jenze ten evidentne ma tento tyden asi dovolenou. Jak postupovat dal kdyz i Support selze? :) Dekuju za pomoc. Tyden ubehl jak nic tak to zkousim zde :-D
 

DeletedUser

Guest
Bohuzel, premium muze resit pouze Charon a ten je nejak posledni dobou moc vytizen. Nicmene zkusim mu toto pripomenout.
 

DeletedUser

Guest
Dekuju to budes hodny :) nechce se mi posilat penize znovu a dopadnout stejne :)
 

DeletedUser9905

Guest
Hezký večer,
omlouvám se, že píšu sem ale opravdu nevím kam s tím... Jedná se o svátek "Výročí Grepolis", kdy bude o 100% zvýšen počet bojových bodů. Bude možné tento bonus kombinovat s prozíravostí či nikoliv ?

Předem díky za odpověď
 

Thasoss

Grepolis tým
Asi určitě to nikdo neví. :( Pokud ten dvojnásobek bitevních bodů zapnou pomoci Prozíravosti na 24 hodin, použít další Prozíravosti ti určitě nepůjde.
 

DeletedUser9905

Guest
Asi to risknu... každopádně do té doby budu doufat, že se ta informace někde objeví.
 

DeletedUser9905

Guest
Kdesi jsem se dočetl, že Velikonoční event by měl začít 14.4.2014, což je zítra. Může mi tuto informace někdo kompetentní potvrdit či vyvrátit, prosím ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru