• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nezařaditelné věci - často kladené dotazy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser231
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11529

Guest
zdravím

mám dotaz ohledně zdílení připojení když máme doma každý svůj comp musím me bít ve zdílení protože je to pak strašně osekaný nemůžem podpořit stejného člověka ani používat kouzla atd prakticky nic za odpověd děkuji
 

DeletedUser5553

Guest
Hezký den , chtěla bych vědět jak zjistit proč dotyčný dostal BAN během týdne je tu druhý člen ali který ho dostal , u prvního se zjistilo že to bylo na něj udělaný od jiného hráče který se mu dostal k učtu a BAN byl zrušen byla to jeho hloupost že se neodhlásil , ale ted to je starší člověk který je slušný a určitě nehraje mimo pravidel a že by se mu tam dostal někdo jiný se nám nezdá..
děkuji za odpověd :)
 

DeletedUser3068

Guest
Dobrý den.
Dostal jsem BAN a řádně nevím proč? Zatím ze Supportu jsem nedostal žádnou odpověď. Kdo poradí jak získat řádnou odpověď na otázku proč jsem dostal BAN, když nejsem programátor, nevyznám se ani v jak se dělají webové stránky. Zdůvodnění zatím žádné. Děkuji za odpověď
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, zde odůvodnění blokace opravdu nečekej. Support je momentálně vytížen, takže jsou prodlevy reakcí trošku větší. Předem děkuji za trpělivost.

helena1: Blokace účtu jsou vždy řešeny pouze mezi herní podporou a vlastníkem účtu. Třetí straně nejsou poskytnuty žádné informace.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11703

Guest
Dobrý den.. =) Chtěl jsem se zeptat, tedy jestli to není tajné. Jestli bude někdy v brzské době nějaký nový svět.. Třeba do měsíce a tak. Mockrát děkuji =)
 

DeletedUser10740

Guest
Mám problém ve světě Fí - vůbec mi nefungují kasárna - vše ostatní jede, ale i při dostatku surovin zůstávají po rozbalení kasárny (zatím na úrovni 5) černé a nejde rekrutovat. Nikdy se mi tohle nestalo. Poradíte?
Bronja
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, máte nějaké informace, že by se spustil nový svět, případně kdy a s jakým nastavením? Čekám na rychlý svět takový, jako je třeba ypsilon apod., nikoli fí.

Děkuji za reakce
 

DeletedUser

Guest
Děkuji ti za odpověď, stačilo napsat odpověď, ale podpora od moderátora, najdi si to sám, už jsem to našel.
 

DeletedUser4388

Guest
Keby bolo len na mne, tak takúto otázku kvalifikujem bez mihnutia oka ako spam s príslúchajúcim karetným trestom, lebo napr. Divoké kmene som hral 7 rokov a 7 rokov vkuse sa niekto na to pýta.CZ Grepolis existuje 5 rokov a takisto sa tu 5 rokov stále niekto na to isté pýta, pritom sme už asi miliónkrát hovorili, že my ako CZ tím na spúšťanie nových svetov nemáme žiadny dosah, vôbec v týchto veciach nerozhodujeme.Podľa tvojho dátumu registrácie tu nie si nováčik a teda musíš vedieť, ako to s novými svetmi chodí, lebo táto otázka sa tu opakuje každú chvíľu.Áno, ten interval medzi svetmi je zhruba 3 mesiace, takže sa dá predpokladať, že v najbližšej dobe bude nový svet spustený, ale presný dátum ani nastavenia zatiaľ vôbec netušíme.Ako prvý sa o termíne spustenia a nastaveniach nového sveta dozvie CZ admin, ktorý vás o tom ihneď informuje na fóre, resp. odovzdá info hlavnému moderátorovi, ktorý vám to zavesí na fórum, čiže my sa o spustení nového sveta a jeho nastaveniach dozvieme prakticky v rovnaký okamih ako všetci ostatní hráči.Do toho okamihu o ničom nevieme a ani sa nijako nepodieľame na rozhodovaní o nastaveniach nového sveta.O všetkom sa rozhoduje v Nemecku.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji, já to nemyslel špatně, pouze jsem to zkusil.
 

DeletedUser8537

Guest
Prosím kdy zanikne město duchů? Je to podle počtu bodů? Nebo je to závislé na čase?
 

DeletedUser11571

Guest
město duchů se stane ze všch měst hráče, který se 14 dní nepřihlásil a nemá dovolenou, samotné město duchů zaniká podle jeho počtu bodů - město duchů se postupně samo bourá (stejnou rychlostí jako kdyby jsi ty sám v senátu boural budovy), zanikne prostě až se probourá do absolutního minima a pak prostě zmizí, většinou s městem duchů pod 400 bodů je to jen otázka hodin
 

Thasoss

Grepolis tým
Účet je smazán po 30 dnech neaktivity, pakliže není zapnuto automatické prodlužování některé z prémiových výhod (a je-li na účtě dostatek zlatých). Jinak to může být klidně i více.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím rád bych oprášil toto téma s dotazy a zeptal se co se stane když na mě jede kolonizační loď, 3 ohnivé lodě a 1 harpyje, a já použiji mořskou bouři a všechny Ohnivé Lodě sundám, neměla by se kolonizace zastavit? Děkuji za odpověď.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru