• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nezařaditelné věci - často kladené dotazy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser231
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5567

Guest
Já mám dojem, že nesundáš tou bouří vůbec nic.
 

DeletedUser

Guest
Tak bouří sundá 10-30% a v tomto případě sundá dvě nebo tři ol, jiná možnost není. A sundání tří je mnohem pravděpodobnější. Jiná věc je, že kolona bez doprovodu min jedné bitevní lodě nemůže dle pravidel převzít město. Předpokládal bych, že dojde k upozornění jako u města se vzpourou převzatého jiným hráčem. Ale tak to asi není, to by si se neptal. Potom se má teda kolona vrátit po návštěvě města. Pokud by k převzetí došlo, je to v rozporu s pravidly dle wiki.
 

DeletedUser

Guest
Tak bouří sundá 10-30% a v tomto případě sundá dvě nebo tři ol, jiná možnost není. A sundání tří je mnohem pravděpodobnější. Jiná věc je, že kolona bez doprovodu min jedné bitevní lodě nemůže dle pravidel převzít město. Předpokládal bych, že dojde k upozornění jako u města se vzpourou převzatého jiným hráčem. Ale tak to asi není, to by si se neptal. Potom se má teda kolona vrátit po návštěvě města. Pokud by k převzetí došlo, je to v rozporu s pravidly dle wiki.
Také jsem se divil jak to že to bouří sundalo všechny OL (asi je to rozpočítáváno na počty obyvatel potřebné ke stavbě, což by odpovídalo) a přesně na to jsem narážel, útok jede dál jako by nic a to i bez doprovodu lodí. děkuji za objasnění :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pakliže kolonizační loď v době probíhajícího boje (vlastního dopadu do cílového města) není doprovázena min. jednou bojovou lodí, tak v případě odporu v přístavu jde ke dnu, no a pokud je přístav zcela bez odporu, tak se pouze otočí. Nicméně nic s ní nepřevezmeš (na vzpouře) a ani nezahájíš obléhání (dobývání).
 

DeletedUser10609

Guest
Zdravím chtěla jsem se zeptat zda někdo máte sckript na alarm do prohlížeče.Děkuji
 

DeletedUser12191

Guest
Zdravim. K věci. Hráč Sarad Pauniuss má režim dovolené. I já v jeho alianci vidím označení modře jako režim dovolené, přesto mu naši nepřátelé dobíjí města. Jak je to možné? Předem děkuji za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Režimu dovolené předchází 48 hodinová fáze, než se samotný režim spustí a jste chráněn před útoky. Už během trvání této fáze ale svého hráče vidíte v seznamu členů aliance zaznačeného modře. Taktéž je nutno brát v potaz, že byť hráč pustil dovolenou, stále na něj během zmiňovaných 48 hodin mohou přijíždět útoky, vč. kolonizační lodi -> může se tedy stát, že na starém dobývacím systému může být dobývání (ztráta města) dokončeno už v běžícím režimu dovolené. Je tedy nanejvýše nutné i po aktivaci dovolené svůj účet střežit dalších 48 hodin, resp. aktivovat dovolenou se 48 hodinovým předstihem, než kdy ji reálně potřebujete. Např. budete nepřítomen v sobotu a neděli, tak ji aktivujete už ve čtvrtek ráno.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser12349

Guest
Zdravím, chci se zeptat, jestli je někde psané, jaký bude další svět, jaká rychlost, jestli dobývání nebo vzpoura nebo tak ?
 
připravuje se nový svět pro CZ? ví se kdy bude pravděpodobně spuštěn??

14e49c5040614757938a83815fefca9e.png
 
Naposledy upraveno:
Tak jak: :)

...je 9.4. tak dáme Fňí, vzpouru, 5kovou rychlost, bez morálky, 150členů do ally. integrujte tam to "bojiště na ploše", individuální zvedání levelu vesnic na produkci a pod. .... můžete to to spustit ... co vy na to?

(vezmi to z Bety a dejte to na produkci a hotovo)
 

DeletedUser12157

Guest
Čekám ho ted někdy v týdnů. O víkendu jsem světy spouštět zatím neviděl.. ;)
 

DeletedUser12157

Guest
Už me ty svety rychlíky stvou , ja si rad poklidu bojuju .. treba fi bylo super.. :)
 
Thasi, ale mohl jsi říct "o novem světě nic nevím, ale ve čtvrtek ... ve čtvrtek nechoďte do práce, má pršet".
a já nejsem blbej :) přece nechci zmoknout ... to dá rozum! takže do práce nepůjdu. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru